منو سایت

بازی Tunic برای پلتفرم پلی استیشن منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Tunic برای پلتفرم پلی استیشن منتشر خواهد شد

بازی تن پوش Finji، محصولی برای توسعه دهندگان، امسال برای پلتفرم های PC و Xbox منتشر شد. این بازی در تاریخ 17 سپتامبر (26 شهریور) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود.

این بازی در ماه مارس به عنوان بازی جدید برای Xbox GamePad منتشر شد. همچنین می توانید این بازی را از استیم برای پلتفرم های ویندوز و مک خریداری کنید. اگرچه ویژگی های بازی تونیک با پلتفرم نینتندو بسیار سازگار است، اما این بازی هنوز برای این پلتفرم عرضه نشده است.

این تونیک که یادآور بازی‌های اکشن ماجراجویی کلاسیک است، داستان یک روباه قهرمان را در حال کاوش در یک سرزمین خطرناک نشان می‌دهد. بازی تونیک از سری بازی های افسانه ای Zelda و Souls الهام گرفته شده است. شما نقش روباهی را بازی می کنید که در جزیره ای ناشناخته با موجودات خطرناک گیر افتاده است و باید به تنهایی راه خود را از این جزیره پیدا کند. ماجراجویی شما از ساحل شروع می شود و در مسیرتان جنگلی خطرناک وجود دارد که باید از آن عبور کنید. سبک طراحی بازی شباهت زیادی به عناوین جهانی اول Zelda دارد. سبک نبرد شبیه به عناوین سولز است.

بازی Tunic برای پلی استیشن

فضای بازی تونیک

ظاهر این بازی مسحور کننده است. رنگ ها کاملا واضح هستند. همانطور که جزیره را کاوش می کنید، سلاح های قدرتمندتری پیدا می کنید و جعبه های بیشتری را باز می کنید، صفحاتی از یک کتاب راهنما پیدا خواهید کرد. این کتاب تا حدودی به زبان انگلیسی نوشته شده است اما پر از طرح ها، نکات و راهکارهایی است که لذت بازی تونیک را برای شما افزایش می دهد.

هر زمان که شکست دادن یک رئیس یا گروهی از دشمنان برایتان سخت بود، می توانید به تنظیمات بروید، گزینه Options و سپس Accessibility را انتخاب کنید و در نهایت بدون تسلیم شدن حالت را روشن کنید. معماها و چالش های این بازی به اندازه کافی چالش برانگیز هستند، اما موجودات جنگنده مانعی برای شما نخواهند بود. این بازی مهارت ها و استراتژی را بر خشونت اولویت می دهد.

اندرو اسکولدیس، تنها توسعه‌دهنده بازی، در اوایل سال جاری درباره این بازی گفت: «در گذشته احساس می‌کردم بازی هیچ رازی ندارد زیرا همه چیز را می‌دانستم. اما حالا که تونیک تمام شده است و می بینم مردم از همه چیز در بازی لذت می برند، بسیار خوشحالم. واقعا چیزهای زیادی برای یافتن در این بازی وجود دارد و امیدوارم طرفداران از این سرزمین عجایب لذت ببرند و مشتاقانه منتظر همه کسانی هستم که در این دنیا کاوش کنند.”

منبع: VGC