منو سایت

بازی The Lost Wild در سبک پارک ترسناک ژوراسیک ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی The Lost Wild در سبک پارک ترسناک ژوراسیک ارائه شد

Annapurna Interactive در یک رویداد ویژه از بازی های جدید خود رونمایی کرد و ما اولین نگاهی به بازی جدید استودیوی Great Ape Games داشتیم. بازی Lost Wild مانند پارک ژوراسیک ترسناک بقا، به نظر می رسد در زمان نامشخصی برای رایانه های شخصی منتشر شود. این استودیو با معرفی بازی، صفحه استیم را راه اندازی کرد و اطلاعات کافی در مورد این بازی به سبک بقا در دنیای دایناسورها منتشر کرد.

The Lost Wild یک ماجراجویی ترسناک درباره عجیب ترین شکل زندگی و دایناسورها است. این استودیو از تکنیک های سینمایی برای خلق لحظات ترسناک استفاده می کند و بازیکنان با دایناسورهایی برخورد می کنند که مانند حیوانات رفتار می کنند و برخلاف فیلم های ساخته شده، مانند هیولا رفتار نمی کنند. محیط وسیع بازی امکان کاوش و جستجو را فراهم می کند و از مکانیسم های مختلفی مانند غارت استفاده می شود.

فضای بازی متشکل از امکانات تحقیقاتی متروکه ای است که حیات طبیعی آنها را مصرف کرده است. خطر در همه جای این دنیا وجود دارد و باید اسرار این جزیره را کشف کنید. بازی از عناصر مخفی کاری استفاده می کند و شما باید بتوانید از محیط برای نجات خود استفاده کنید. اما شما همچنین می توانید به دایناسورها حمله کرده و آنها را بکشید. این کار به تلاش زیادی نیاز دارد و بهتر است راهی برای فرار یا پنهان شدن از آنها پیدا کنید.

بازی Lost Wild

داستان بازی The Lost Wild

بازی The Lost Wild اجازه می دهد تا دشمنان را فریب دهید و دایناسورها را می توان با سلاح های ساده فریب داد. این حیوانات بسیار کنجکاو هستند و باید رفتار آنها را به دقت مطالعه کنید و در نهایت راهی برای غلبه بر آنها پیدا کنید. این دنیای وسیع بدون هدف و داستان باقی نمانده است، بلکه روایتی خاص برای معنا بخشیدن به بازی اضافه شده است. صدای مرموزی از رادیو شنیده می شود که تنها امید خروج از این دنیای وحشتناک است. با پیروی از دستورات آنها می توانید راه خرج کردن را پیدا کنید و به انتهای داستان برسید.

داستان بازی در مورد شخصی به نام ساسکیا است که یک گزارشگر با تجربه است و ناگهان خود را در دنیایی خطرناک و عجیب می بیند. بازی حدود شش تا ده ساعت طول می کشد تا کامل شود. بازی در مرحله پیش آلفا قرار دارد و فقط نسخه PC آن ساخته شده است. اما نسخه ویژه ای نیز برای کنسول های بازی نسل بعدی ساخته می شود.

گرافیک بازی Lost Wild منحصر به فرد بوده و تمامی دایناسورها با جزئیات فوق العاده طراحی شده اند. دنیای بازی نیز غنی و زیبا طراحی شده است و به نظر می رسد که گیم پلی آن جنبه هایی از ژانر شبیه ساز راه رفتن را در خود جای داده است. این پارک ژوراسیک است، پر از حیوانات خطرناک و امید به فرار هر لحظه قوی تر می شود.

صفحه استیم بازی اعلام کرد که در سال 2024 برای The Lost Wild عرضه خواهد شد. اما سایت اصلی شروع سال 2025 را پیشنهاد می کند.

منبع: IGN