منو سایت

بازی The Last of Us Part 1 دارای تغییرات و ارتقاهای زیادی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی The Last of Us Part 1 دارای تغییرات و ارتقاهای زیادی است

زمانی که Naughty Dog به طور رسمی بازسازی The Last of Us را اعلام کرد، سوالات زیادی در مورد تفاوت آن با نسخه اصلی مطرح شد. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو مذکور ویدیویی را منتشر کرده است که در آن می توانید با تغییرات The Last of Us Part 1 (Last FS Part 1) و برخی موارد بهبود یافته در این اثر آشنا شوید.

نیل دراکمن یکی از روسای استودیو Naughty Dog و کارگردان بازی Last FS در قالب ویدیویی با ارائه تغییرات در The Last of Us Part 1 اعلام کرد که اثر مذکور دارای مجموعه ای از پیشرفت ها در گیم پلی و بصری است. اثرات به این ترتیب بازی The Last of Us در نهایت به دیدگاه اصلی سازندگان نزدیک شد. آنها به همراه نیل دراکمن، شان اسکگ و متیو گالانت که به ترتیب مدیر نوآوری و مدیر بازی Last FS Part 1 هستند، در ویدیوی مذکور، پیشرفت ها و تغییرات را نسبت به نسخه اصلی شرح می دهند.

بر اساس توضیحات سازندگان، می توانید نسخه بازسازی شده The Last of Us را با وضوح 4K و 30 فریم در ثانیه تجربه کنید. به علاوه امکان انجام این کار با سرعت 60 فریم بر ثانیه و رزولوشن دینامیک 4K وجود دارد. بازی The Last of Us Part 1 از ویژگی های منحصر به فرد کنترلر پلی استیشن 5 یعنی. Dual Sense و در این کار می توانید از تریگرهای تطبیقی ​​و بازخورد لمسی به همراه صدای سه بعدی بهره ببرید. به عنوان مثال، زمانی که الی از کمان استفاده می کند یا جوئل یک زرافه را حیوان خانگی می کند، می توانید تأثیر این ویژگی ها را احساس کنید. این موارد نشان می دهد که ارتقاء نسخه بازسازی شده بازی Last FS به افزایش وضوح و نرخ فریم محدود نمی شود و بازی The Last of Us Part 1 یک بازسازی کامل است.

از جنبه‌های هنری گرفته تا مدل‌های هر شخصیت، کل بازی The Last of Us برای بهره‌گیری از قابلیت‌های گرافیکی کنسول پلی‌استیشن نسل نهم و نزدیک‌تر شدن به جلوه‌های بصری که سازندگان در هنگام ساخت در ذهن داشتند، بازسازی شده است. نسخه اصلی سخت افزار قدرتمند کنسول پلی استیشن 5 مزایای بصری زیادی را به همراه دارد. در قسمت اول The Last of Us، گلوله ها و نارنجک ها به اجسام محیطی مانند ستون های سیمانی و شیشه برخورد کرده و آنها را از بین می برند. علاوه بر این، بخش های سینمایی و گیم پلی یکپارچه هستند و انتقال بین آنها بدون درز خواهد بود.

بازی The Last of Us قسمت 1 را تغییر می دهد Last FS قسمت 1

The Last of Us Part 1 از ویژگی های DualSense استفاده می کند

استفاده از فناوری Motion Matching به این معنی است که انیمیشن های شخصیت ها بسیار بهبود یافته و واقعی تر از قبل به نظر می رسند. بدین ترتیب سطح جدیدی از اعتبار برای شخصیت ها و تعامل آنها با دنیای اطراف فراهم می شود. علاوه بر این، هوش مصنوعی بهبود یافته به این معنی است که شخصیت‌های The Last of Us Part 1 با دنیای اطراف خود به شیوه‌ای واقعی‌تر از قبل تعامل دارند. به عنوان مثال، شخصیت های همراه به طور واقعی تری بین پوشش های مختلف حرکت می کنند تا از دید دشمنان دور بمانند.

بهبودها و تغییرات در گیم پلی بازی The Last of Us Part 1 به معنای فراگیرتر شدن کار است. اما ارتقای نسخه بازسازی شده بازی Last FS به موارد ذکر شده ختم نمی شود. استودیو Naughty Dog برخی از خواسته های بازیکنان این اثر را برآورده کرده است. اینها عبارتند از حالت Permadeath، حالت Speedrun، لباس‌های کاملاً جدید برای جوئل و الی، بهبود حالت عکس و مشاهده مدل. همچنین بازی The Last FS Part 1 بیش از 60 گزینه دسترسی دارد که از بازی The Last of Us Part 2 بیشتر است.استودیو Naughty Dog با کمک مواردی مانند حالت توضیحات صوتی سعی کرده تجربه بازی The Last of Us را فراهم کند. قسمت 1 برای همه

آخرین بازی FS قسمت 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی کنسول PS5 منتشر خواهد شد. کاربران پلتفرم رایانه شخصی می توانند این اثر را در تاریخی نامعلوم تجربه کنند. نسخه بازسازی شده بازی The Last of Us طرفداران و مخالفان زیادی دارد. در حالی که طرفداران از پیشرفت ها و تغییرات در The Last of Us Part 1 استقبال می کنند، بسیاری از مردم در مورد نیاز به ساخت آن تردید دارند و با قیمت 70 دلاری آن مخالف هستند. با این حال، استودیو Naughty Dog اعلام کرده است که این بازی یک طعمه پولساز نیست.

نظر شما در مورد بهبودها و تغییرات The Last of Us Part 1 چیست؟ به نظر شما ارتقای این نسخه کافی است یا استودیو Naughty Dog کمتر کار کرده است؟ آیا قصد خرید و امتحان بازی Last FS Part 1 را دارید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN و PlayStation.Blog