منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی Summer Game Fest به صورت زنده رونمایی از بازی “یک زوج” که عمدتاً بر روی بازی های اعلام شده متمرکز است، ارائه می شود

بازی Summer Game Fest به صورت زنده رونمایی از بازی “یک زوج” که عمدتاً بر روی بازی های اعلام شده متمرکز است، ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Summer Game Fest به صورت زنده رونمایی از بازی "یک زوج" که عمدتاً بر روی بازی های اعلام شده متمرکز است، ارائه می شود

بازی Summer Game Fest به صورت زنده رونمایی از بازی "یک زوج" که عمدتاً بر روی بازی های اعلام شده متمرکز است، ارائه می شود

جف کیلی، سازمان دهنده و مجری بازی Live Game Fest، به طرفداران توصیه کرده است که انتظارات خود را برای رویداد این هفته مدیریت کنند و تأیید می کند که “چندین” اعلامیه های جدید در مورد بازی وجود خواهد داشت. Kaylee گفت که این نمایش بیشتر بر روی بازی هایی متمرکز خواهد شد که قبلاً معرفی شده اند.

ما چندین اعلان بازی جدید در نمایش داریم و امیدواریم اگر همه چیز خوب پیش برود، شگفتی‌های زیادی را شاهد باشیم. اما این قطعا نمایشی است که عمدتاً بر روی چیزهایی که اعلام شده است تمرکز می کند.

در حال پخش: موردانتظارترین بازی های سال 2022

Kaylee گفت که مردم می توانند انتظار داشته باشند که بازی هایی مانند The Callisto Protocol، Call of Duty: Modern Warfare 2، Gotham Knights و Cuphead: The Delicious Last Course را در طول این رویداد ببینند، در حالی که Dwayne “The Rock” Johnson نیز برای نوعی اعلامیه در آنجا حضور خواهد داشت. .

Kaylee گفت: “ما کارهای خوبی برای شما انجام می دهیم، اما قطعاً انتظارات خود را برای شوک های مگاتونی که انتظار دارید مدیریت کنید.” “اینها جوایز بازی نیستند. ما چیزهای خوب زیادی برای نشان دادن به شما داریم، اما خریداران مراقب برخی از شایعات دیوانه کننده ای هستند که من در آنجا می بینم درباره چیزهایی که مردم انتظار دارند اعلام شوند.

کیلی گفت که این رویداد “حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت” خواهد بود و هشدار داد که زمان اجرای کل هنوز به طور کامل قفل نشده است.

Summer Game Fest Live در روز پنجشنبه، 9 ژوئن، از ساعت 11:00 PT / 14:00 ET برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر، به تفکیک GameSpot در مورد نحوه تماشای زنده بازی Summer Game Fest و آنچه که باید انتظار داشته باشید، مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای مهم بازی در این تابستان، برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022 ما را ببینید.