منو سایت

بازی Sonic Origins به دلیل استفاده از Denovo منتشر نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Sonic Origins به دلیل استفاده از Denovo منتشر نخواهد شد

بازی Sonic Origins روز گذشته توسط سگا ارائه شد. این بازی شامل ریمستر چهار بازی معروف سونیک برای کنسول سگا می باشد که با محتوای جدید و حالت های جدید منتشر خواهد شد. ارائه بازی جدید افراد زیادی را به خود جذب کرد و خیلی ها خواستند بازی Sonic Origins را بشکنند. صفحه Sonic Origins Steam نشان می دهد که مکانیزم امنیتی Denovo در این بازی فعال است و در نتیجه امکان رهاسازی گروه های معمولی وجود ندارد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از VG247، خبر استفاده از Denovo توسط Sonic Origins در صفحه استیم این بازی فاش شد. در این صفحه ویژگی های جدید بازی های سونیک، سونیک 2، سونیک 3 و سی دی سونیک لیست شده است. این مجموعه کامل شامل حالت های کلاسیک و مدرن است و بازیکنان می توانند بازی های پایه را نیز تجربه کنند. لازم به ذکر است که بسیاری از بازی های سونیک به صورت آنلاین در دسترس هستند و حتی می توان آنها را در مرورگر بازی کرد.

با عرضه Denovo در بازی Sonic Origins، بسیاری از طرفداران و کاربران شبکه های اجتماعی انتقاد خود را از این تصمیم به سگا اعلام کردند. بسیاری از افراد بر این باورند که بازی کلاسیک دهه های اخیر نیازمند نرم افزار Denuvo است و همانطور که می دانید این نرم افزار مشکلات جدی را برای بازی ها ایجاد می کند و در بین علاقه مندان به بازی های رایانه ای چندان محبوبیتی ندارد. این تصمیم باعث شد تا قابلیت اجرای بازی Sonic Origins کم شود و فقط Empress بتواند این قفل را بشکند.

Leg Sonic Origins

Leg Sonic Origins

یکی از کاربران توییتر درباره تصمیم سگا نوشت: شرم آور است که این بسته خوبی است که با عشق و علاقه طرفداران قدیمی ساخته شده است. همچنین با پرداخت هزینه بالا و با استفاده از Denovo در نسخه کامپیوتری سگا آسیب می بیند. این بازی دیگر برای من ارزشی ندارد.» تصمیم سگا برای فروش جداگانه مکمل و در مجموع 45 دلار به حاشیه رانده شد و تعدادی از طرفداران را بر آن داشت تا در روزهای اول هوس انتشار Sonic Origins را داشته باشند.

به نظر می رسد سگا تحت هیچ شرایطی اجازه انتشار غیرقانونی بازی Sonic Remaster را نمی دهد و از آنجایی که با یک ریمستر بازی کلاسیک روبرو هستیم، مشخص است که انتشار کرک به فروش بازی ضربه می زند. محدود کردن بیشتر محتوای بازی به بسته‌های الحاقی و فروش جداگانه آن، ناشر Trek را به سمت Yomi سوق داد. سازنده ویدیویی را منتشر کرد و گفت که محتوای بازی برای همه پلتفرم ها یکسان است و در نتیجه سیاست اخیر سگا را به سخره گرفته است.

با توجه به اینکه Denovo برای مجموعه Sonic استفاده می شود، انتظار نداشته باشید که Sonic Origins در روزهای اولیه عرضه شود. این بازی در تاریخ ۲ تیر برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

منبع: ThGamer