منو سایت

بازی Sims 5 با نام Project Rene و حالت چند نفره معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Sims 5 با نام Project Rene و حالت چند نفره معرفی شد

Electronic Arts و Maxis Studio در یک رویداد زنده از جدیدترین محتوای سری بازی Sims رونمایی کردند. آپدیت های جدیدی برای بازی Sims 4 ارائه شد و همزمان اطلاعات جدیدی از نسخه جدید بازی با کد Project Rene دریافت کردیم. شایعات قبلی در مورد معرفی بازی سیمز 5 او از اخبار مهر خبر دارد و بالاخره این شایعات به حقیقت پیوست.

«نسل بعدی بازی Sims» که Rene نام دارد، رنسانس و تولد دوباره این فرنچایز است. مدت زیادی از انتشار شماره چهارم این مجموعه می گذرد و سازندگان در سال های اخیر ایده های جدیدی را برای بازی جدید آماده کرده اند. Sims 5 قرار است آینده روشنی را برای این سری ایجاد کند و ویژگی هایی مانند حالت چند نفره و گروهی را اضافه کند.

استریم زنده Sims Summit نگاهی دزدکی به پشت صحنه تولید بازی و چگونگی پیشرفت Project Rene داشت. به گفته توسعه دهندگان، Sims 5 به شما امکان می دهد اندازه اشیا، طراحی، رنگ و حتی شکل آنها را تغییر دهید. بخش سفارشی سازی و ابزارهای بازی بسیار پیشرفت کرده اند و می توان تغییرات بسیار دقیقی ایجاد کرد. به عنوان مثال می تواند کوسن های مبل را به هر شکل دلخواه تغییر دهد. این قابلیت توسط یک سری مدهای Sims 4 در دسترس قرار گرفت که البته مشکلاتی را برای بازی اصلی ایجاد کرد.

The-Sims-5

معرفی The Sims 5

بازی Sims 5 به شما امکان می دهد بین حالت های تکی و گروهی در همه دستگاه های پشتیبانی شده انتخاب کنید. مشخص نیست EA چه پلتفرم هایی را برای این بازی در نظر گرفته است و آیا نسخه موبایلی آن را خواهیم دید یا خیر؟ به نظر می رسد نسخه موبایلی این بازی نیز در دسترس خواهد بود. بازی جدید کاملاً چند نفره است و همه بازیکنان در یک دنیای بزرگ به یکدیگر متصل هستند. اطلاعاتی در مورد وجود حالت های کراس پلی و ویژه منتشر نشده است و در سال های آینده با آنها آشنا خواهیم شد.

طبق گفته استودیوی Maxis، تولید The Sims 5 به تازگی آغاز شده است و روند توسعه «برای سال‌های آینده» ادامه خواهد داشت. سازندگان بازی در ادامه از طرفداران دعوت کردند تا نظرات و نظرات خود را ارائه دهند و گفتند که بازی جدید به همراه طرفداران ساخته خواهد شد. گزینه های بیشتری برای ایجاد و اشتراک گذاری با دوستان دیگر اضافه خواهد شد و EA از بازیکنان می خواهد که بتوانند هر آنچه به ذهنشان می رسد را در بازی اعمال کنند. تجربه بازی در تمام پلتفرم ها یکسان است و تنها تفاوت در اندازه صفحه نمایش است. این ادعا به این معنی است که نسخه موبایلی نیز در دست ساخت است.

راه اندازی Project Rene همزمان با انتشار بازی The Sims 4 است. از امروز می توانید The Sims 4 را به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی و کنسول های بازی دریافت کنید. در پایان این رویداد، سازنده اعلام کرد که دو بسته الحاقی جدید در سال 2023 منتشر خواهد شد و پشتیبانی از بازی چهارم ادامه خواهد داشت.

منبع: GamesRadar