منو سایت

بازی Silent Hill Townfall معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Silent Hill Townfall معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در جریان رویداد Silent Hill Transmission، استودیو NoCode و شرکت Annapurna Interactive، ورودی جدید سری Silent Hill با نام Silent Hill Townfall را ارائه کردند.

بسیاری از گیمرها و علاقه مندان به بازی های ویدیویی با سری Silent Hill آشنا هستند. این مجموعه نقش مهمی در سبک ترسناک و بقا ایفا کرد و با استفاده از عناصر وحشت روانی باعث تکامل این ژانر شد. آخرین نسخه از سری Silent Hill، Silent Hill: Book of Memories است که در سال 2012 بر روی PlayStation Vita منتشر شد. سری Silent Hills برای سالها پس از توقف توسعه Hideo Kojima و Guillermo del Toro’s Silent Hills توسط Konami متوقف شد.

اکنون آن دوره به پایان رسیده است و شرکت کونامی با ارائه چند اثر جدید از مجموعه مذکور در قالب رویداد Silent Hill Transmission قدمی در جهت احیای آن برداشته است. یکی از آثار ارائه شده در رویداد مذکور، بازی Silent Hill Townfall است. این اثر توسط NoCode Studio ساخته شده و Annapurna Interactive مسئولیت انتشار آن را بر عهده دارد.

بازی Silent Hill Townfall

Silent Hill Townfall احتمالا به صورت اول شخص خواهد بود

جان مک کللان، مدیر نوآوری سایلنت هیل تاونفال، می‌گوید: «به یاد دارم که اولین بازی از سری Silent Hill را در سال 1999 روی پلی‌استیشن 1 انجام دادم و یک طرفدار آنی بودم. ما واقعاً مفتخریم که بتوانیم یک ورودی جدید در مجموعه Silent Hill ایجاد کنیم که هم به گذشته سریال احترام بگذارد و هم تجربه متفاوتی را ایجاد کند.”

NoCode Studio قبلا Stories Untold و Observation را توسعه داده بود. اگرچه گیم پلی بازی Silent Hill Townfall نمایش داده نشده است، اما بر اساس تصاویر آن به احتمال زیاد با عملیات اول شخص مواجه خواهیم شد. جان مک کلن افزود: «ما نمی توانیم صبر کنیم تا در سال جدید بازگردیم و چیزهای بیشتری به شما نشان دهیم. تا آن زمان، می توانید دوباره تریلر معرفی را تماشا کنید و قسمت های مختلف آن را موشکافی کنید.”

بازی Silent Hill Townfall معرفی شد

تریلر معرفی Silent Hill Townfall

Silent Hill Townfall تنها یکی از مواردی است که در رویداد Silent Hill Transmission نشان داده شده است. پس از ماه ها گمانه زنی، کونامی رسما تایید کرد که نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 توسط تیم Bloober در حال ساخت است. در ضمن بازی Silent Hill F ارائه شد.این اثر توسط استودیوی تایوانی Neoboards Entertainment که سابقه ساخت بازی Resident Evil Resistance و Resident Evil: Re:Verse را دارد تولید خواهد شد.

نظر شما در مورد سایلنت هیل تاونفال چیست؟ آیا این اثر عملکرد موفقی در بازار خواهد داشت؟ آیا فکر می کنید ورودی های جدید مجموعه Silent Hill مورد استقبال بازیکنان و منتقدان قرار می گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle