منو سایت

بازی Silent Hill F: Journey to Japan معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Silent Hill F: Journey to Japan معرفی شد

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان رویداد Silent Hill Transmission، کونامی از ورودی جدید سری Silent Hill با نام Silent Hill F رونمایی کرد.

سری Silent Hill یکی از معروف ترین سریال های تاریخ بازی های ویدیویی است. این سری بازی که تحت تاثیر ژانر وحشت روانشناختی قرار داشت و از افراد عادی به عنوان شخصیت های اصلی استفاده می کرد، نقش بسزایی در تکامل ژانر وحشت و بقا داشت. با وجود شهرت و محبوبیت سریال مذکور، سایلنت هیل سال هاست که خاموش است. حالا کونامی این سری را احیا کرده است. بر این اساس، چندین اثر جدید از سری Silent Hill در قالب رویداد Silent Hill Transmission رونمایی شد. یکی از این بازی ها Silent Hill F است.

بازی جدید سری Silent Hill توسط Neoboards Entertainment که در تایوان قرار دارد در حال ساخت است. این استودیو قبلا بازی Resident Evil: Resistance را ساخته و در سال 2020 منتشر کرده است.همچنین استودیو مذکور در حال حاضر مشغول تولید بازی آنلاین Resident Evil: Re:Verse است. همزمان با رونمایی از بازی جدید سری Silent Hill، کونامی تریلر آن را نیز منتشر کرد که در ادامه قابل مشاهده است:

بازی Silent Hill F: Journey to Japan معرفی شد

تریلر معرفی Silent Hill F

در توضیح رسمی منتشر شده در کنار تریلر بازی جدید Silent Hill آمده است: “Silent Hill F داستان کاملا جدیدی را روایت می کند که در دهه 1960 ژاپن اتفاق می افتد. این بازی دنیایی زیبا و در عین حال وحشتناک را به تصویر می کشد. داستان این اثر توسط Ryūkishi07 نوشته شده است که به خاطر نوشتن رمان های بصری با مضمون قتل و ترسناک روانشناختی و فراطبیعی شهرت دارد.

استودیو Neoboards Entertainment قبل از بازی Resident Evil Resistance آثاری را بر اساس IP های معروف خلق کرد که از آن جمله می توان به Devil May Cry HD Collection، Onimusha: Warlords Remaster و Resident Evil Origins Collection اشاره کرد. همچنین این استودیو اخیرا در ساخت بازی های Resident Evil 2 Remake، Resident Evil 3 Remake و Marvel’s Avengers مشارکت داشته است.

بازی Silent Hill F بازی Silent Hill

چندین عنوان جدید Silent Hill معرفی شده است

ارائه Silent Hill F تنها بخشی از رویداد Silent Hill Transmission است. به عنوان مثال، از طریق این کونامی به طور رسمی بازسازی Silent Hill 2 توسط Bloober Team را تایید کرد. علاوه بر این، Silent Hill Townfall که توسط NoCode Studio توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است، رونمایی شد.

نظر شما در مورد بازی Silent Hill F چیست؟ آیا این اثر می تواند برای طرفداران سری Silent Hill و ژانر وحشت بقا جذاب باشد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle