منو سایت

بازی Roller Champions یوبی سافت هفته آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Roller Champions یوبی سافت هفته آینده منتشر خواهد شد

بازی قهرمانان غلتکی به عنوان یک اثر ورزشی 3v3 رایگان، هفته آینده به طور رسمی برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر خواهد شد. این بازی اولین بار در سال 2019 معرفی شد و استودیو Ubisoft Montreal به عنوان سازنده معرفی شد. 25 می (4 ژوئن) به طور رسمی به عنوان تاریخ عرضه بازی اعلام شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Roller Champions هفته آینده برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری و پلی استیشن 5 و البته برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی از طریق فروشگاه یوبی سافت در دسترس خواهد بود. همچنین این بازی در تاریخ دیگری برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم استادیوم و آمازون لونا منتشر خواهد شد. نسخه ای از این بازی برای فروشگاه اپیک گیمز نیز آماده شده است که فعلا تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

گیم پلی بازی Rollers Champions به این صورت است که هر بار دو تیم سه نفره مقابل هم قرار می گیرند و باید در یک زمین مسابقه خاص همدیگر را حذف کنند. هدف از بازی بسیار روشن است. هر تیمی که بتواند پنج امتیاز کسب کند. او برنده می شود. تیم برنده باید توپ را تماشا کند و هنگام سر خوردن آن را کنترل کند. پاس دادن توپ به سایر هم تیمی ها و دعواهای به موقع یکی از راه های کسب امتیاز است. هر دو تیم باید تلاش کنند تا توپ را وارد دروازه دیگری کنند.

Roller Champions را به صورت رایگان بازی کنید

ویژگی های Roller Champions

پس از آشنایی بازیکنان با روش های مسابقه؛ آنها می توانند در پارک اصلی بازی تمرین کنند. انجام حرکات و تمرینات نمایشی مختلف برای افزایش سطح تجربه و توانایی ها امکان پذیر است و توصیه می شود ابتدا اسکیت را به خوبی یاد بگیرید و سپس در مسابقات جدی شرکت کنید. اگر می توانید مانورهای نمایشی را در بازی رها کنید. امتیاز بیشتری کسب کنید.

یوبی سافت اعلام کرد که Roller Champions در زمان عرضه از بازی متقابل پشتیبانی می کند. شما می توانید با دوستان خود در تمامی پلتفرم ها بازی کنید و همچنین یک حساب کاربری داشته باشید، فعالیت های خود را در پلتفرم های دیگر ادامه دهید. به عنوان مثال، اگر با کامپیوتر بازی می کنید، تنها یک اکانت برای ادامه فعالیت در کنسول کافی است. برنامه‌هایی برای اضافه کردن Roller Pass رایگان وجود دارد تا بازیکنان بتوانند در حین مسابقه اقلام تزئینی دریافت کنند.

بازی Roller Champions یوبی سافت هفته آینده منتشر خواهد شد

گیم پلی بازی Roller Champions منتشر شد [E3 2019]

رول های نقدی نیز ارائه شده است تا بازیکنان بتوانند محتوای خود را دریافت کنند. این اقلام در فروشگاه موجود نخواهد بود. اگر به بازی های رایگان علاقه دارید و می خواهید با دوستان خود سرگرم شوید، بازی Roller Champions را در چهارم خرداد بگیرید.

منبع: VGC