منو سایت

بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

در چند ماه گذشته، نینتندو ترجیح داده در مورد این اخبار سکوت کند و فعلا بازی جدیدی را معرفی نکند. غیبت این شرکت در Summer Game Fest امسال نشان داد که ژاپنی ها به دنبال یک رویداد مستقل هستند. آخرین اخبار بازی از انتشار نسخه جدید نینتندو دایرکت در هفته آینده خبر می دهد و اکنون می دانیم که نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 در این مراسم فاش خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، تمرکز ویژه رویداد دایرکت نینتندو بر روی عناوین شخص ثالث خواهد بود و احتمالا از بازی هایی مانند Bayonetta 3 اطلاعاتی به دست خواهیم آورد.یکی از نزدیکان به نینتندو مدعی است که نسخه سوییچ Red Dead Redemption 2 در دست ساخت است. و در یک رویداد اخیر به این موضوع پی خواهیم برد. Rockstar مدتهاست که در مورد Red Dead Redemption 2 سکوت کرده است و عدم انتشار محتوای جدید برای بخش آنلاین آن بحث برانگیز شده است.

Nacho Requena، گزارشگر و عضو یک استودیوی نزدیک به استودیوهای بازی، طی یک پخش زنده خبر مهمی را برای طرفداران نینتندو اعلام کرد. او گفت که Shockis جدید نینتندو که احتمالا هفته آینده رونمایی خواهد شد، یک پورت بازی چهار ساله را نشان خواهد داد. او گفت: «به من گفته شد که این بازی دیگری است که مدت‌ها برای پلتفرم‌های دیگر منتشر شده و چهار سال است که در دسترس بوده است.

Red Dead Redemption 2 Nintendo Switch

بازی Red Dead Redemption 2 وارد پلتفرم نینتندو شد

Red Dead Redemption 2 اولین بار در سال 2018 برای کنسول های بازی منتشر شد. مشخص است که این اثر چهار ساله است و کاملاً مشخصات مشخص شده را دارد. این اولین بار نیست که شایعاتی در مورد پورت Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می شود. استفن تولیتو مدتی پیش در وب سایت ComicBook به خبرنگاران گفت که پورتی برای تعویض بازی Red Dead 2 به همراه ریمستر سه گانه GTA وجود خواهد داشت. ریمستر GTA در آن زمان هنوز معرفی نشده بود و بسیاری این شایعات را ضعیف می دانستند. اکنون مشخص است که اظهارات او قابل توجه است.

دنباله Red Dead Redemption یکی از مهم ترین بازی های چند سال اخیر است که در بازی های ویدیویی به اوج رئالیسم رسیده است. همچنین بازی یکی از زیباترین محیط های ممکن را به تصویر می کشد و برای کار به یک سیستم قدرتمند نیاز دارد. مشخص نیست نسخه نینتندو سوییچ این بازی چگونه کار خواهد کرد و شاهد چه گرافیکی خواهیم بود. لازم به ذکر است که نسخه سوئیچینگ بازی Witcher 3 در زمان عرضه با مشکلات متعددی همراه بود و گرافیک بازی نیز نسبت به نسخه کامپیوتری آن پایین بود.

مثل همیشه به این خبر به عنوان یک شایعه بی اساس نگاه کنید که ممکن است در نهایت محقق نشود. نظر شما در مورد عرضه Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ چیست؟

منبع: GamingBible