منو سایت

بازی Prince of Persia Remake توسط Ubisoft Montreal ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Prince of Persia Remake توسط Ubisoft Montreal ساخته شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یوبی سافت اعلام کرده است که بازی Prince of Persia Remake توسط استودیو مونترال یوبی سافت، سازنده سه گانه Sands of Time ساخته خواهد شد. پیش از این، استودیوهای Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai مستقر در هند، مسئولیت خلق این اثر را بر عهده داشتند.

یوبی سافت این خبر را با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: این تصمیم یک گام مهم است. استودیو یوبی‌سافت مونترال در حال ساخت بازی شاهزاده ایرانی ریمیکس بر اساس دستاوردهای یوبی‌سافت پونا و یوبی‌سافت بمبئی است.

بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time اولین بار در سپتامبر 2020 منتشر شد. یوبی سافت اعلام کرد که طرفداران می توانند این بازی را در ژانویه 2021 امتحان کنند. در آن زمان همه چینی ها آماده بودند تا بازی Prince of Persia Remix را منتشر کنند. به عنوان مثال، فروشگاه های مختلف این اثر را به لیست محصولات خود اضافه کردند و مزایای پیش خرید را شناسایی کردند.

با این حال، در دسامبر 2020، یوبی سافت از انتشار بازی Prince of Persia Remix در 18 مارس 2021 خبر داد. این تاریخ دیری نپایید و در فوریه سال گذشته Ubisoft یک بار دیگر عرضه بازی Prince of Persia Remix را به تاخیر انداخت. اما این بار زمان خاصی اعلام نشد و بازی به تاریخ نامعلومی موکول شد.

Prince of Persia Remake Prince of Persia

بازی Prince of Persia Remake چندان محبوب نیست

با توجه به وضعیت فعلی بازی Prince of Persia Remake، به نظر می رسد روند انجام این کار بهتر شده است. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است. یوبی سافت توضیح می دهد: مطمئناً در گزارش های بعدی اخباری در مورد پیشرفت بازی Prince of Persia Remix منتشر خواهیم کرد.

یوبی سافت در حال حاضر بازی های زیادی می سازد. با این حال، روند ساخت برخی از آنها، از جمله Prince of Persia Remake، با مشکلاتی مواجه شد. یکی دیگر از افکت هایی که چنین شرایطی دارد بازی Skull & Bones است. گیم پلی این اثر مدتی پیش فاش شد. هنوز مشخص نیست مراحل تولید این اثر چگونه است و چه زمانی منتشر می شود. Beyond Good & Evil 2 یکی دیگر از بازی های مورد انتظار یوبی سافت است که در سال 2017 از ارائه خود بیرون نیامده است.

نظر شما در مورد تغییر استودیو Prince of Persia Remake چیست؟ آیا این شما را به ریمیکس شاهزاده ایرانی امیدوار می کند؟ به نظر شما این کار چقدر در جذب طرفداران سریال شاهزاده ایرانی موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN