منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی Pokemon Scarlet And Violet در 18 نوامبر منتشر خواهد شد، تریلر جدیدی از بازی منتشر شده است.

بازی Pokemon Scarlet And Violet در 18 نوامبر منتشر خواهد شد، تریلر جدیدی از بازی منتشر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Pokemon Scarlet And Violet در 18 نوامبر منتشر خواهد شد، تریلر جدیدی از بازی منتشر شده است.

بازی Pokemon Scarlet And Violet در 18 نوامبر منتشر خواهد شد، تریلر جدیدی از بازی منتشر شده است.

Pokemon Scarlet و Violet امسال می آیند و نسل بعدی بازی های اصلی Pokemon را نشان می دهند. Game Freak با تریلر جدیدی عرضه می‌شود که نگاهی حتی بهتر به منطقه جدید و موجوداتی که در این تکرار بعدی می‌گیریم را به ما می‌دهد. او همچنین تاریخ انتشار را به ما اعلام کرد: Pokemon Scarlet and Violet اکنون باید در 18 نوامبر 2022 منتشر شود.

تریلر تعدادی پوکمون جدید را نشان می دهد: ماوس Pawme، گیاه Smoliv و خوک بسیار خوب Lechonk. این تریلر همچنین با پوکمون افسانه ای جدید، انحصاری برای هر نسخه، شبیه به اژدهای Koraidon (اسکارلت) و Miraidon (بنفش) آغاز شد. ما همچنین نگاهی به برخی از شخصیت های انسانی جدید داشتیم. پروفسور سادا و تورو منحصر به نسخه های مربوطه خود خواهند بود که برای اولین بار است که اساتید منحرف می شوند. و رقیب دوستانه شما این بار دختری جوان به نام نمونا است.

در حال پخش: پوکمون اسکارلت و پوکمون ویولت تریلر رسمی دوم

در بیانیه مطبوعاتی این تریلر آمده است که این بازی امکان آزمایش رایگان را با حداکثر چهار بازیکن فراهم می کند. تریلر همچنین جلد هر نسخه از بازی را نشان می داد.

از اولین تریلر، طرفداران حدس می زدند که این اتفاق در منطقه ای رخ می دهد که یادآور اسپانیا است. سایر بازی‌های پوکمون به صورت آنالوگ برای ژاپن، هاوایی و بریتانیا برگزار می‌شوند. ما قبلا فقط سه پوکمون جدید دیده بودیم: Sprigatito اولیه، Fuecoco و Quaxly.

این سومین بازی Pokemon در مدت زمان کوتاهی خواهد بود، پس از بازسازی‌های Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl و Pokemon Legends: Arceus. برای اطلاعات بیشتر در مورد پوکمون اسکارلت و بنفش، هر آنچه می دانیم را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.