منو سایت

بازی Poinpy جدید Downwell Creator اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Poinpy جدید Downwell Creator اکنون در دسترس است

بازی Poinpy جدید Downwell Creator اکنون در دسترس است

خالق داونول، اوجیرو فوموتو، امروز با رونمایی و عرضه بازی جدید خود به نام Poinpy در پلتفرم بازی موبایل نتفلیکس، همه را شگفت زده کرد. این بازی توسط Devolver بر روی پلتفرم بازی رو به رشد نتفلیکس منتشر شده است و با جستجوی بازی در بخش ویژه بازی در برنامه استریم نتفلیکس در دسترس است.

در Downwell شما به تدریج راه خود را به سمت چاه پایین می‌روید (از این رو عنوان آن است)، اما در Poinpy راه خود را به سمت بالا طی می‌کنید. شما موجود کوچکی هستید که باید بپرید و بالا بروید و در عین حال از افراد بد دوری کنید و از یک جانور آبی غول پیکر در پایین صفحه سبقت بگیرید. شما همچنین به جانور آبی با میوه‌های برداشت شده مختلف غذا می‌دهید تا هنگامی که به سمت بالا می‌روید، آن را آرام کنید. این بازی در اشتراک استاندارد Netflix شما گنجانده شده است و شامل انتقال میکرو یا تبلیغات نمی شود.

Downwell در سال 2015 برای دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شد و در عین حال به پلتفرم های مختلف منتقل شده است. انتشار غافلگیرکننده Poinpy تقریباً هفت سال از انتشار بازی اصلی Fumoto می گذرد. پس از انتشار Downwell، فوموتو در نینتندو مشغول به کار شد و در Ringfit Adventure کار کرد. آنها در سال 2019 رفتند در توییتر می نویسدمن بیشتر سال 2018 برای نینتندو کار کردم، اما در پایان سال آن را ترک کردم تا دوباره توسعه‌دهندگان مستقل را دنبال کنم. کار در آنجا تجربه شگفت انگیزی بود، اما در نهایت متوجه شدم که اشتیاق من فقط انجام کاری است که می خواهم انجام دهم. بنابراین بله، من امسال روی آن کار خواهم کرد! “Fumoto همچنین در Spelunky 2 تشکر ویژه ای دارد، جایی که آنها واضح است که صدای خود را ارائه کردند.

در اینجا می توانید با تمام بازی هایی که نتفلیکس امروز معرفی کرده است آشنا شوید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.