منو سایت

بازی Overwatch 2 به 25 میلیون بازیکن رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Overwatch 2 به 25 میلیون بازیکن رسیده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، محصول جدید بلیزارد، Overwatch 2، شروعی موفق را آغاز کرده است. بر این اساس تعداد بازیکنان بازی Overwatch 2 در 10 روز اول عرضه به بیش از 25 میلیون نفر رسید.

Overwatch در بین طرفداران تیراندازی چند نفره و اول شخص بسیار محبوب است. این محصول بلیزارد یکی از بهترین آثار تاریخ صنعت بازی های ویدیویی است و جوایز زیادی از جمله جایزه بهترین بازی سال The Game Awards 2016 را از آن خود کرده است.علاوه بر این، بازی Overwatch نیز در بین آثار فعال است. ورزش های الکترونیکی و حتی شرکت بلیزارد لیگ Overwatch را بر اساس آن سازماندهی کردند.

بعد از حدود سه سال بازی Overwatch 2 معرفی شد که این افکت اخیرا در دسترس قرار گرفت و سرورهای بازی Overwatch به دلیل آن خاموش شدند. بلیزارد اکنون اعلام کرده است که Overwatch 2 در 10 روز اول انتشار به بیش از 25 میلیون بازیکن رسیده است. این در حالی است که انتشار این بازی رایگان بدون مشکل نبوده و موارد مختلف به تجربه بازیکن لطمه زده است.

مایک یبارا، مدیرعامل بلیزارد گفت: انتشار Overwatch 2 لحظه مهمی برای بلیزارد است. ما هیجان زده هستیم که بازیکنان جدیدی را از سراسر جهان به دنیای پر جنب و جوش Overwatch بیاوریم و در عین حال از کهنه سربازان این سری استقبال می کنیم. این تنها آغاز است. در دنیای Overwatch کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا بازیکنان همه چیزهایی را که سازندگان خلق کرده اند تجربه کنند.”

Overwatch 2 بازیکن تعداد

شخصیت های Overwatch 2 در فصل 2 متعادل خواهند شد

در زیر بلیزارد توضیحاتی را در مورد نحوه جبران مشکلاتی که بازیکنان در زمان عرضه Overwatch 2 تجربه کرده اند ارائه کرده است. بنابراین، تمامی بازیکنانی که از 25 اکتبر (3 نوامبر) تا پایان فصل اول وارد Overwatch 2 می شوند، Cursed را دریافت خواهند کرد. اقلام Captain Reaper Legendary Skin and Health Pack Weapon Charm. علاوه بر این، بلیزارد دو هفته آخر هفته XP را تایید کرده است. تاریخ برگزاری این رویدادها به شرح زیر است:

  1. از ساعت 21:30 روز 21 اکتبر (29 اکتبر) تا ساعت 21:30 در 24 اکتبر (2 نوامبر)
  2. از ساعت 21:30 روز 28 اکتبر (6 نوامبر) تا ساعت 21:30 در 31 اکتبر (9 نوامبر)
  3. از ساعت 22:30 24 نوامبر (3 دسامبر) تا ساعت 22:30 در 28 نوامبر (7 دسامبر)

در بازی Overwatch 2 شخصیت Kiriko جدیدترین شخصیت کلاس پشتیبانی فاش شده است. این شخصیت در بین بازیکنان بسیار محبوب است و نهایی او، Kitsune Rush، تنها در هفته اول بیش از دو میلیون بار استفاده شد.

Overwatch 2 در زمان راه اندازی با مشکلات مختلفی از جمله حملات DDoS و نارضایتی از الزام بازیکنان به تأیید شماره تلفن همراه خود مواجه بود. بلیزارد بابت این موارد عذرخواهی کرد و با ارائه هدایای مختلف به سمت جبران حرکت کرد. علاوه بر این، بلیزارد اعلام کرده است که از سطح قدرت شخصیت ها راضی است و تا شروع فصل دوم Overwatch 2 در ماه دسامبر آنها را متعادل نخواهد کرد.

نظر شما در مورد تعداد بازیکنان بازی Overwatch 2 چیست؟ آیا شما هم جزو آنها هستید؟ به نظر شما Overwatch 2 در دراز مدت چگونه عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN