منو سایت

بازی Marvel’s Spider-Man منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Marvel's Spider-Man منتشر شد

گروه FLT این بازی را تنها کمتر از نیم ساعت پس از عرضه جهانی بازی Marvel Spider-Man راه اندازی کرد. کرک مرد عنکبوتی مارول با توجه به اینکه بازی فقط از قفل استیم استفاده می کند. ارسال آن آسان است و اقدام گروهی FLT چندان عجیب و دور از انتظار نیست. در واقع، هر کسی می تواند با استفاده از ابزارهای موجود، کرک دریافت کند.

در حال حاضر حجم اولیه بازی 55 گیگابایت است که با توجه به فایل های رزولوشن 4K تا 75 گیگابایت متغیر است. برای دانلود نسخه لایت Marvel’s Spider-Man بهتر است منتظر ریپک DoDi باشید که معمولاً با انتشار فایل های کرک و اکثر فایل های اضافی مانند زبان های غیر انگلیسی و ویدیوهای 4K ارائه می شود. حذف شده. در نتیجه فقط فایل هایی که برای اجرای بازی نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد. اگر مانیتور 4K دارید، می توانید فایل های اضافی را نیز دانلود کنید.

قسمتی از بازی Marvel's Spider-Man

قسمتی از بازی Marvel’s Spider-Man

گروه FLT در توضیحات پای مرد عنکبوتی مارول می نویسد که فقط باید فایل نصبی را اجرا کنید و بعد از نصب بازی را اجرا کنید. تنها نکته قابل توجه این است که باید بازی قابل اجرا را در فایروال خود مسدود کنید و اجازه ندهید بازی به اینترنت وصل شود. سونی امروز اعلام کرد که دانلود بازی های پلی استیشن برای رایانه شخصی به یک حساب PSN نیاز دارد و کرک کردن بازی های بعدی ممکن است به آسانی FLT نباشد. در نهایت بسته بندی مجدد نیز با ابزار مخصوص انجام می شود و فایل دانلود نسخه مینور به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بازی Spiderman جدیدترین اثر سونی است که برای کامپیوتر منتشر شده است. جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت وعده داده است که تمامی بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد. البته بازی های جدید تا دو یا سه سال دیگر در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار خواهند گرفت. پس از انتشار کرک مرد عنکبوتی مارول، کاربران Reddit از FLT تشکر کردند و نوشتند که تصمیم سونی برای عرضه یک بازی پنج ساله با قیمت تمام شده در روز اول کاملا اشتباه بوده و آنها از عرضه بازی خوشحال هستند.

FLT در پایان نوشت که اگر بازی را دوست دارید بخرید و از سازنده حمایت کنید و ما به شما هم پیشنهاد می کنیم همین کار را انجام دهید. پارسی گیم بهترین مکان برای دانلود بازی Marvel Spiderman برای کامپیوتر است و نه تنها می توانید آن را با نصف قیمت دانلود کنید. بله، فایل دانلود بر روی آخرین سرور قرار داده شده است که سرعت دانلود فوق العاده است. به همین دلیل است که می توانید بازی را در اسرع وقت دریافت کنید. برای دانلود بازی Marvel’s Spider-Man legs کافیست به صفحه دانلود بازی بروید.