منو سایت

بازی Marvel Midnight Suns دوباره به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Marvel Midnight Suns دوباره به تعویق افتاد

Tikto رسما اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی Midnight Suns مارول به تعویق افتاد و اثر جدید خالق XCOM در سال جاری منتشر نمی شود. بیانیه مطبوعاتی منتشر شده نشان می دهد که Marvel Midnight Sons تا پایان سال مالی گذشته (مارس 2023) منتشر خواهد شد. این در حالی است که قرار بود این بازی در تاریخ 7 اکتبر (15 مهر) برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی منتشر شود.

شرکت Tikto در مورد کند شدن وضعیت مالی در سه ماهه گذشته صحبت کرد بازی Marvel Midnight Suns تا سال بعد. لازم به ذکر است که نسخه های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری و رایانه های شخصی در این تاریخ عرضه می شوند. ناشر به تاریخ انتشار نسل هشتم و نسخه های نینتندو سوییچ اشاره ای نکرده و تاریخ انتشار آنها در حال حاضر مشخص نیست. به نظر می رسد نسخه های نسل قبل بعداً منتشر شوند. این اولین بار نیست که بازی جدید XCOM بر اساس ابرقهرمانان مارول با تاخیر مواجه می شود.

ساخت بازی Marvel Midnight Suns با حضور قهرمانانی همچون مرد عنکبوتی توسط استودیو Firaxis متخصص بازی های استراتژیک و نوبتی انجام می شود. بازی جدید همچنین یک RPG با نبردهای نوبتی است. این بازی از مکانیزم کارتی استفاده می کند و در واقع می توان از شخصیت ها به عنوان کارت استفاده کرد و پس از جمع آوری آنها می توانید در نوبت خود به سمت دشمن پرتاب کنید. توسعه دهنده تأیید کرده است که اقلام خریداری شده فقط تزئینی هستند و نمی توان از آنها برای خرید کارت های جدید با پول واقعی استفاده کرد.

کاهش سرعت Midnight Suns مارول

Midnight Suns مارول دوباره به تعویق افتاد

صفحه توییتر Midnight Suns مارول تاخیر انتشار را برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن اعلام کرد. این استودیو نوشت: «پس از بحث و گفتگو با تیم، تصمیم گرفتیم تاریخ انتشار را به تعویق بیاندازیم تا بهترین تجربه ممکن را برای طرفداران خود فراهم کنیم. این بازی را تا پایان سال مالی برای PC، PS5 و Xbox Series منتشر خواهیم کرد. در مورد سایر نسخه ها، مدت زمان انتشار متعاقبا اعلام خواهد شد. استودیو در ادامه از حمایت بازیکنان تشکر کرد و می‌دانست که هضم چنین تصمیمی دشوار خواهد بود.

بازی جدید مارول در سال 2021 معرفی شد و قرار بود در ماه مارس سال جاری عرضه شود. در اوایل سال جاری، 2K اعلام کرد که بازی Marvel’s Midnight Suns به نیمه دوم سال به تعویق افتاده است و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، ناشر دوباره از مسئولیت شانه خالی کرد. در حالی که اکثر ابرقهرمانان مارول در این بازی حضور دارند. فقط کنترل شخصیتی به نام Hunter در اختیار بازیکن است. استودیو او را به عنوان «فرزند رها شده لیلیت، مادر شیاطین» معرفی می کند که قطعا برای طرفداران دیابلو آشناست.

افرادی که توانسته اند بازی را تجربه کنند، روند آن را تحسین کردند و گفتند که جنگ بین شخصیت ها هوشمندانه انجام می شود و تجربه بازی بسیار سرگرم کننده است. انتظار انتشار فیلم Midnight Suns را تا پایان مارس 2023 داشته باشید.

منبع: VGC