منو سایت

بازی Lies of P یک کپی از Bloodborne است و نمی تواند ما را گول بزند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Lies of P یک کپی از Bloodborne است و نمی تواند ما را گول بزند

بازی Lies of P این چند روزه سر و صدای زیادی به پا کرده است. تریلر گیم پلی بازی Lies of P در گیمزکام امسال باعث شد بسیاری بگویند که این بازی یک کپی دقیق از Bloodborne اصلی است. نحوه مبارزه، دفاع و مبارزه به همان روش بازی Bloodborne و برخلاف گفته های سازنده، بازی پینوکیو نمی تواند ما را گول بزند و خود را محصولی با ایده های جدید بنامد.

Lies of P اثری شبیه به روح است و مرزهای الهام و کپی را جابجا کرده است. همه بازی های شبیه به Souls از این سری الهام گرفته شده اند. اما این اثر جدید بیشتر مکانیک های خود را از Bloodborne کپی کرده است. شاید فقط تماشای یک دقیقه از بازی کافی باشد تا کاملا با ما موافق باشید. به عنوان یک ناشر، Neowiz سال گذشته به Kotaku Media گفت که ساخت یک بازی شبیه به Bloodborne برنامه اصلی آنها نیست. البته بازی محبوب استودیو FrameSoftware منبع الهام جدی برای استودیو Round8 است.

بازی Lies of P Bloodborne

ویژگی های مشابه بین Lies of P و Bloodborne

دوازده دقیقه گیم پلی نمایش داده شده توسط IGN Media باعث شده است که صحبت های ناشر را زیر سوال ببریم. این یک بازی ترسناک اکشن سوم شخص است که در آن شما با اسلحه در دست چپ خود دشمنان خاصی را می کشید تا تیراندازی کنید. این Bloodborne جدید است، در قرن نوزدهم می گذرد و شما به دلیلی پینوکیو را بازی می کنید. البته این بازی می تواند رویای دریافت Bloodborne برای PC را به واقعیت تبدیل کند. اما اگر توسعه دهندگان کمی صادق تر باشند بهتر است. در اینجا لیستی از تمام ویژگی های بازی Lies of P کپی شده است:

  1. کل رابط کاربری آیتم ها و سلامت شخصیت اصلی
  2. مبارزه با Bloodborne تفاوت چندانی ندارد
  3. طراحی دشمنان به هم نزدیک است
  4. طراحی فضای بازی تاریک با اتاق های خالی و متروکه است
  5. وقتی می میری، متنی شبیه به روح نمایش داده می شود و صفحه تاریک می شود
  6. انیمیشن شفا و ریکاوری بسیار آشناست
  7. انیمیشن برای جمع آوری آیتم ها هم همینطور است
  8. سلاح ها تاریخ انقضا دارند
  9. نحوه مبارزه و حمله او آشناست
بازی Lies of P یک کپی از Bloodborne است و نمی تواند ما را گول بزند

تریلر گیم پلی بازی The Lies Of P منتشر شد [گیمزکام 2022]

در این شرایط چگونه می توان گفت که Lies of P کپی Bloodborne نیست. به نظر می رسد اعضای استودیو Round8 بازی FromSoftware را دوست دارند و می خواهند آن را کپی کنند. پس از آن باید گفت که این بازی کیفیت خوبی دارد و می تواند جزو عناوین مناسب سال 2023 باشد، انتشار Lies of P برای Game Pass پیشنهاد خوبی برای امتحان این اثر جدید است. نطر شما چی هست؟

منبع: PCGAMER