منو سایت

بازی Kirby’s Dream Buffet معرفی شد; تجربه مشابه Fall Guys

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Kirby's Dream Buffet معرفی شد; تجربه مشابه Fall Guys

طبق آخرین اخبار بازی، نینتندو بازی Kirby’s Dream Buffet را معرفی کرده است که تجربه ای مانند Fall Guys را برای کاربران پلتفرم نینتندو سوییچ به ارمغان می آورد.

بازی Fall Guys یکی از محبوب ترین آثار صنعت بازی های ویدیویی است که روزانه میلیون ها بازیکن آن را تجربه می کنند. در این کار شما باید در قالب شخصیت های عجیب و غریب، عبور از موانع و رقابت با دیگر بازیکنان در میدان برنده شوید. در حال حاضر، نینتندو از محصول جدیدی در سری Kirby به نام Kirby’s Dream Buffet رونمایی کرده است که دارندگان کنسول نینتندو سوییچ تابستان امسال به آن دسترسی خواهند داشت.

در این کار که از محیط های مختلف، رنگارنگ و طراحی شده بر اساس غذاهای مختلف استفاده می شود، باید شخصیت کربی را که تحت کنترل خود دارید از موانع عبور دهید و در عین حال سعی کنید به بزرگترین شخصیت موجود تبدیل شوید. در توضیح رسمی بوفه رویای کربی آمده است: در این بازی گروهی از کربی ها را مشاهده می کنید که در چهار مرحله طراحی شده حول غذاها و خوراکی های مختلف، وارد یک مسابقه دیوانه وار می شوند.

بازی Kirby's Dream Buffet Fall Guys

هدف در بوفه رویای کربی تبدیل شدن به بزرگترین کربی است

بر اساس اطلاعات و جزئیات منتشر شده توسط وب سایت نینتندو برای Kirby’s Dream Buffet، بازیکنان می توانند این بازی را به صورت آنلاین یا محلی امتحان کنند. با توجه به تریلر این اثر، هدف بازیکنان تنها رسیدن به خط پایان نیست. در عوض، باید تا جایی که می توانید توت فرنگی بخورید. هر چه کربی شما بیشتر توت فرنگی بخورد، بزرگتر خواهد بود و سریعتر از سایر کربی ها به خط پایان می رسد. در نهایت، بازیکنی که بیشترین توت فرنگی را خورده باشد، برنده میدان خواهد بود. همچنین در طی مراحل قادر خواهید بود به غذاهای مختلف تبدیل شوید و قدرت های خاصی به دست آورید.

Kirby’s Dream Buffet دومین بازی از سری کربی است که امسال بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود. پیش از این بازی Kirby and the Forgotten Land در اختیار کاربران کنسول مذکور قرار گرفته بود. نینتندو قول داده آثار بیشتری را در راستای سی امین سالگرد سری کربی در سال جاری منتشر کند.

نظر شما در مورد بوفه رویایی کربی چیست؟ آیا این کار در رقابت با Fall Guys موفق خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN