منو سایت

بازی Gotham Knights به دلیل استفاده از Denovo منتشر نشده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Gotham Knights به دلیل استفاده از Denovo منتشر نشده است

لیست بازی هایی که از Denovo Lock برای جلوگیری از انتشار غیرقانونی پشتیبانی می کنند در حال افزایش است. مدتی پیش از اضافه شدن Denovo به Sonic Frontiers مطلع شدیم و آخرین اخبار بازی نیز از اضافه شدن Denovo به بازی Gotham Knights خبر می دهد. صفحه استیم به تازگی در روزهای اخیر آپدیت شده و تگ Denuvo بدون اعلام رسمی به آن اضافه شده است. این به این معنی است که پای بازی Gotham Knights در روز انتشار منتشر نخواهد شد و فقط امپراطور می تواند بازی را کرک کند.

این رویکرد در راه اندازی Dying Light 2 تکرار شد و Techland قفل Denovo را چند روز قبل از عرضه اضافه کرد. اگر به صفحه دانلود بازی بروید، استفاده از نرم افزار امنیتی Denovo را مشاهده خواهید کرد. این بخش قبلاً در صفحه دانلود وجود نداشت و در چند روز اخیر اضافه شد. لازم به ذکر است که سیستم مورد نیاز Gotham Knights فراتر از حد انتظار بوده و قرار است این بازی روی کنسول های جدید به 30 فریم در ثانیه محدود شود.

استفاده از Denovo برای افرادی که می خواهند بازی بخرند خبر خوبی نیست. بررسی ها نشان داده است که این قفل تاثیر زیادی بر عملکرد بازی دارد و به خصوص اگر سیستم کاربر پیشرو و قدرتمند نباشد، تاخیر و افت فریم کاملا مشهود خواهد بود. در حال حاضر، نسخه غیر دنوو Dying Light 2 عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسخه اصلی دارد و این به لطف Denovo است. این مشکل در بازی Resident Evil Village تکرار شد و نسخه کرک شده عملکرد بسیار بهتری داشت. این موضوع توسط گروه Digital Foundry نیز تایید شده است.

پای بازی Gotham Knights

پای بازی Gotham Knights

کاربران Reddit نسبت به آخرین اخبار واکنش منفی نشان دادند. یکی از کاربران نوشته است که اگر بازی Denovo داشته باشد، انگیزه ای برای خرید آن ندارد. کاربر دیگری نوشت که اگر می‌خواهید لگ و افت فریم را تجربه کنید، لطفاً از توسعه‌دهنده برای اصلاح اخیرشان حمایت کنید. در مورد غیرقانونی بودن دانلود کرک بازی Gotham Knights بحث های مختلفی منتشر شده است. یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که کرک کردن بازی به فروش آن لطمه ای نمی زند و افراد زیادی به خرید بازی ادامه می دهند.

یکی دیگر از کاربران نوشته است که تمام بازی های آینده DC به صورت زنده پخش خواهند شد و این دلیل خوبی برای توقف خرید بازی است. خیلی ها به بی کیفیت بودن بازی و عدم آپدیت این اثر اشاره کردند. با توجه به فعال بودن Denovo برای بازی، باید منتظر باشیم تا امپراتور در ماه ها و حتی سال های آینده پا بگذارد.