منو سایت

بازی God of War Ragnarok دارای 11 فرقه و گروه مختلف می باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی God of War Ragnarok دارای 11 فرقه و گروه مختلف می باشد

طبق جدیدترین اخبار بازی، رسانه Insider Gaming با استناد به منابع آگاه گزارشی را منتشر کرده است که در آن به وجود 11 فرقه و گروه در بازی God of War Ragnarok اشاره کرده است.

God of War با کریتوس و آترئوس به پایان رسید که صحنه راگناروک یا پایان جهان را آماده کردند. استودیو سانتا مونیکا در قالب جدیدترین مدخل سری God of War یعنی God of War Ragnarok که حدود یک ماه دیگر منتشر می شود، ماجراهای خدای جنگ یونان و پسرش را ادامه خواهد داد. با توجه به شرایط بازی God of War Ragnarok، هر 9 قلمرو اساطیر نورس در هرج و مرج و در آستانه نابودی قرار دارند. حال رسانه Insider Gaming 11 فرقه و گروه در بازی God of War Ragnarok را در قالب گزارشی معرفی کرد.

Insider Gaming در گزارش خود موارد زیادی از جمله نام، مشخصات و محل ملاقات احتمالی هر یک از فرقه ها و گروه ها را به تفصیل آورده است. فرقه اثیری متشکل از ارواح است که اعضای آنها احتمالاً با هر یک از نه قلمرو اساطیر نورس روبرو می شوند. فرقه Helwalkers که شرایطی مشابه فرقه اثیری دارد، اجساد احیا شده ای هستند که نفرین شده اند تا در 9 قلمرو سرگردان شوند. اگر بازی God of War را بازی کرده باشید، با Helwalkers آشنا هستید.

اگرچه برخی از فرقه ها و گروه ها در کنار کریتوس و آترئوس قرار می گیرند و به عنوان متحد عمل می کنند، برخی دیگر تهدید بزرگی برای خدای جنگ و پسرش هستند. خدایان اسیر بیش از سایر فرقه ها زندگی قهرمان بازی God of War Ragnarok را تهدید می کنند. در حالی که شما با برخی از آنها در God of War برخورد کرده اید، God of War Ragnarok چالش های سخت تری را ارائه خواهد کرد. مبارزه با ثور قبلا تایید شده است و احتمال دعوای کریتوس و اودین وجود دارد.

فرقه بازی God of War Ragnarok و گروه God of War Ragnarok

برخی از گروه های God of War Ragnarok متحدان کریتوس هستند

از دیگر فرقه ها و گروه های حاضر در بازی God of War Ragnarok می توان به کوتوله ها، الف ها، Jotnar و Vanir اشاره کرد. علاوه بر موارد فوق، گروه های دیگری نیز در God of War Ragnarok وجود دارند که در طول تجربه ۴۰ ساعته خود با آنها مواجه خواهید شد. برای تکمیل قسمت اصلی این کار باید حدود 20 ساعت وقت بگذارید. همچنین گام های جانبی او نیز مدت زمان مشابهی خواهند داشت. God of War Ragnarok 4.5 ساعت کات سین خواهد داشت که به معنای داستانی غنی و مفصل است. همچنین این افکت 90 گیگابایت از حافظه کنسول شما را اشغال می کند.

در قالب رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok مشخص شد که این اثر بسیار خشن است. به دلایلی مانند بریدن سر، مثله کردن و ناسزاگویی، ESRB این اثر را برای بازیکنان بالغ مناسب تشخیص داد. با توجه به ویژگی های آثار قبلی در سری God of War، این محدوده سنی چندان تعجب آور نیست.

نظر شما در مورد فرقه ها و گروه های خدای جنگ راگناروک چیست؟ آیا شماره آنها توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما در بازی God of War Ragnarok شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer