منو سایت

بازی God of War Ragnarok بیش از 70 ساعت طول می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی God of War Ragnarok بیش از 70 ساعت طول می کشد

با توجه به اینکه زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار God of War Ragnarok (God of War Ragnarok) باقی نمانده است، اطلاعات جالبی ارائه شده است که نشان می دهد برای تکمیل بازی God of War Ragnarok، بازیکنان به بیش از 70 ساعت زمان نیاز دارند. بر روی آن.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، گزارش های منتشر شده توسط تست کنندگانی که بازی را انجام داده اند نشان می دهد که بازیکنان باید بیش از 70 ساعت برای تکمیل بازی God of War Ragnarok وقت بگذارند. این گزارش ها شایعه 40 ساعت گیم پلی بازی را کاملا تایید می کند. تنها چند روز تا انتشار این بازی انحصاری سونی باقی مانده و طرفداران مشتاق تجربه این عنوان هستند. با این حال، این گزارش پاسخی قاطع به یکی از بزرگترین سوالات طرفداران God of War Ragnarok است که چقدر باید در بازی وقت بگذارند و چه تفاوت هایی با نسخه قبلی یعنی God of War 2018 دارد.

با توجه به انتشار تریلر و پیش نمایش های گیم پلی بازی God of War Ragnarok، می توان گفت که با یکی دیگر از غول های انحصاری سونی برای پلی استیشن روبرو هستیم و با توجه به تاریخچه درخشان این سری بازی، قطعا مورد استقبال بی شمار طرفداران روز قرار خواهد گرفت. انتشار آن خواهد بود.

تکمیل God of War Ragnarok

ماجراجویی چند ساعته با God of War Ragnarok

به گفته وب سایت Twisted Voxel، چندین خبرنگار IGN در آخرین قسمت Beyond سوالاتی بدون اسپویلر درباره God of War Ragnarok پرسیدند. یکی از سوالات این است که آیا نسخه جدید سری God of War دنباله ای بر بازی God of War است یا داستانی کاملا مجزا ارائه می دهد؟ با بحث عمیقی در میان خبرنگاران، جادا گریفین، رئیس انجمن IGN، در مورد تجربه شخصی خود از این بازی صحبت کرد و گفت که در این بازی اتفاقات و شخصیت های شگفت انگیزی خواهید یافت که مورد توجه شما قرار خواهند گرفت. از سوی دیگر وی به اظهارات خود اضافه کرد که با وجود بیش از 70 ساعت زمان برای بازی، هنوز نتوانسته آن را به پایان برساند.

بیش از 20 ساعت طول کشید تا God of War 2018 را بدون انجام ماموریت های جانبی و کاوش در نقشه تکمیل کنید و باید بیش از 50 ساعت تا 100٪ (100٪) را صرف کنید. بنابراین کاملا منطقی است که دنباله آن بیش از 70 ساعت محتوا برای مخاطب داشته باشد. God of War Ragnarok قرار است در تاریخ 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401) به طور انحصاری برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود.

منبع: The Gamer