منو سایت

بازی Goat Simulator 3 ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Goat Simulator 3 ارائه شده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، Coffee Stain بازی Goat Simulator 3 را به عنوان بخشی از رویداد Summer Game Fest معرفی کرد و تریلری را به نمایش گذاشت که بازسازی دقیقی از تریلر بازی Dead Island 2 در E3 2014 است.

بازی Summer Game Fast یک رویداد مهم برای بسیاری از طرفداران بازی های محبوب در نظر گرفته می شود. از جمله قسمت های مهم این رویداد می توان به گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و ارائه رسمی بازی The Last of Us Remake اشاره کرد. در کمال تعجب، Coffee Stein بازی Gut Simulator 3 را در جریان بازی Summer Game Fest ارائه کرد.

تریلر بازی بازسازی کامل تریلر بازی Dead Island 2 است که در E3 2014 نمایش داده شد. در تریلر بازی Goat Simulator 3، شما شاهد تمرین یک دونده هستید و نمی دانید پشت سر او چه می گذرد. در حالی که دونده راه خود را طی می کند، بزهای عجیب اما وحشیانه از سری جدید شبیه ساز بز در شهر پرسه می زنند و با روش هایی مانند بوق، تیراندازی لیزری و پرتاب موشک، مردم را تهدید به کشتن می کنند. آنها این کار را انجام می دهند. تریلر بازی Goat Simulator 3 با چهار بز آماده برای صدمه زدن به دونده به پایان می رسد و یکی از آنها به سر او ضربه می زند.

بازی Goat Simulator 3 ارائه شده است

تریلر معرفی بازی Goat Simulator 3 منتشر شد

Goat Simulator 3 یکی از متنوع ترین تجربه های سال است

Coffee Stain قصد دارد بازی Goat Simulator 3 را در پاییز امسال از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس کاربران کامپیوتر قرار دهد. در تریلر این اثر به تاریخ دقیق انتشار اشاره ای نشده است. اگرچه عرضه Gut Simulator 3 تنها بر روی رایانه های شخصی تایید شده است، اما انتظار می رود بازی های قبلی این سری مانند پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و دستگاه های تلفن همراه به پلتفرم مورد نظر اضافه شوند.

نظر شما در مورد بازی جدید از سری Goat Simulator چیست؟ آیا تجربه عجیب و متفاوت این کار توانسته نظر شما را جلب کند؟ آیا فکر می کنید این افکت به عنوان شبیه ساز بز مورد استقبال قرار می گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot