منو سایت

بازی Division 2 برای چند روز رایگان بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Division 2 برای چند روز رایگان بود

یوبی سافت به مناسبت آپدیت فصل نهم بازی The Division 2 فرصتی برای تجربه بازی رایگان ایجاد کنید. همه بازیکنان می توانند از تجربه رایگان بازی Tom Clancy Division 2 در پلتفرم های مختلف با حساب کاربری یوبی سافت استفاده کنند. تمامی بازیکنان روی پلتفرم های ایکس باکس، پلی استیشن، استادیوم و رایانه شخصی می توانند این بازی را تا 16 می به صورت رایگان انجام دهند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، نسخه رایگان The Division 2 با آپدیت فصل نهم به نام Hidden Alliance ها همراه است. فصل جدید با یک حالت جدید و همچنین آیتم های بیشتری برای جمع آوری شروع می شود و فرصتی عالی برای افرادی است که می خواهند برای اولین بار بازی را شروع کنند. تمام پیشرفت های ثبت شده در طول رویداد رایگان به نسخه کامل بازی منتقل می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی را بر روی پلتفرم مورد نظر خود خریداری کنید.

The Division 2 را به صورت رایگان بازی کنید

The Division 2 را به صورت رایگان دانلود کنید

همانطور که خواندید، می توانید بازی The Division 2 را تا 16 می به صورت رایگان دانلود کنید و پس از آن باید بازی را خریداری کنید. اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه مورد نظر خود در پلتفرم مورد استفاده، بازی را به لیست دانلود اضافه کنید. اگر بازی را دوست داشتید و می خواهید آن را برای همیشه در مجموعه عناوین خود داشته باشید. تخفیف های خوبی وجود دارد که باید به آنها دقت کنید.

نسخه رایانه شخصی Tom Clancy Division 2 در حال حاضر با قیمت 5 دلار، پایین ترین قیمت در سال های اخیر است. این قیمت برای نسخه Xbox نیز ثابت است و برای پرداخت پنج دلار کافی است. قیمت بازی معمولاً 30 دلار است، بنابراین این بهترین راه برای اضافه کردن آن به مجموعه شماست. فقط نسخه کامل بازی پلی استیشن تخفیف دارد و اگر بخواهید این بازی پلی استیشن را تهیه کنید باید 16 دلار بپردازید. قیمت نسخه کامل نیز 80 دلار است.

برای کسانی که با The Division 2 آشنا نیستند. باید بگویم که شما با یک شوتر سوم شخص روبرو هستید که بر روی بازی تیمی و کار گروهی تمرکز دارد. شما در سراسر جهان بازی سفر خواهید کرد و با انواع دشمنان مبارزه خواهید کرد. عاقبت بازی Division شروع کندی داشت. اما در نهایت ده میلیون نسخه فروخت. منتقدان انتشار بازی را تحسین کردند و خط هافبک بازی را خیره کننده نامیدند.

برای دریافت رایگان The Division 2، کافی است از فروشگاه های مختلف مانند مایکروسافت و پلی استیشن دیدن کنید. شایان ذکر است فرصت تجربه رایگان تا 26 اردیبهشت ماه فعال است.

منبع: GameSpot