منو سایت

بازی Darkwood برای پلی استیشن 5 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Darkwood برای پلی استیشن 5 منتشر شد

بازی ترسناک بقا Darkwood در ابتدا برای رایانه های شخصی در سال 2017 منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. اکنون رسماً اعلام شده است که نسخه بهبودیافته Darkwood با پشتیبانی کامل از ویژگی‌های کنترلر DualSense، تریگرهای تطبیقی ​​و بازخورد لمسی بر روی کنسول پلی‌استیشن 5 در دسترس است.

بازی مستقل کلاسیک چوب تیره با زاویه دوربین از بالا به پایین که سبک منحصر به فرد خود را دارد، به راحتی بر روی کنسول های پلی استیشن 5 با وضوح 4K اجرا می شود و با پشتیبانی از تریگرهای تطبیقی، بازخورد لمسی و جلوه های صوتی روی کنترلر DualSense، تجربه بهتر و عمیق تری از این را ارائه می دهد. بازی برای علاقه مندان علاوه بر این، کسانی که قبلاً بازی را در پلی استیشن 4 بازی کرده اند، می توانند با خیال راحت فایل های ذخیره شده خود را به نسخه پلی استیشن 5 یا هر نسخه قابل پخش بازی منتقل کنند.

بازی چوب تیره این اکشن در اتحاد جماهیر شوروی اتفاق می افتد و بازیکن برای مدت نامحدودی در آن به دام می افتد. Darkwood یک چرخه روز و شب دارد که عمیقاً در گیم پلی آن ادغام شده است. در همین حال، سلاح بسازید، تله ها را آماده کنید، مخفیگاه ها را مستحکم کنید. در طول روز، بازیکن می تواند مخفیگاه خود را برای یافتن منابع و باز کردن قفل مناطق جدید در جنگل های مخوف بلوک شوروی ترک کند و در شب، بازیکن باید در برابر هیولاها و نیروهای کابوس وار که جنگل ها را نابود می کنند، دفاع کند. در دنیای Darkwood، مکان ها و رویدادها برای هر بازیکن و هر مرحله از بازی متفاوت است. این ویژگی به این معنی است که در این جنگل ها مسیر خطی وجود ندارد و تصمیمات بازیکنان و ساکنان جنگل تاریک بر عملکرد مراحل بازی تاثیر می گذارد.

بازی Playstation 5 Darkwood

بازی را اجرا کنید چوب تیره برای پلی استیشن 5

Darkwood توسط Acid Wizard Studio، یک تیم مستقل کوچک 3 نفره در لهستان توسعه داده شده است. این تیم به لطف یک کمپین موفق Indiegogo که بیش از 57000 دلار جمع آوری کرد، توانست Darkwood را توسعه دهد. Crunching Koalas همچنین ناشر مستقر در ورشو نسخه های مختلف بازی است که بر ارائه بازی های استثنایی به بازیکنان در همه پلتفرم ها تمرکز دارد. آنها روی بسیاری از بازی های معروف و مورد تحسین منتقدان کار کرده اند. Thronebreaker: The Witcher Tales، Darkwood و This War of Mine تنها تعدادی از آنها هستند. گستره بازی‌های مستقل آن‌ها دائماً در حال گسترش است و هر سال انتظار پشتیبانی با انتشار پروژه‌های جدید را دارند.

بازی چوب تیره در حال حاضر تقریباً بر روی تمام پلتفرم‌ها با نسخه‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ که در سال 2019 عرضه می‌شوند، در دسترس است. نظر شما در مورد آن چیست؟ آیا به این بازی با ویژگی های اضافی در کنسول پلی استیشن 5 علاقه مند هستید؟

منبع: Gamingbolt