منو سایت

بازی Cyberpunk 2077 هر روز میزبان میلیون ها نفر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Cyberpunk 2077 هر روز میزبان میلیون ها نفر است

سی دی پروژه استودیو توسعه دهنده بازی Cyberpunk 2077 او اخیرا در توییتر خود اعلام کرده است که در هفته گذشته تعداد کاربران روزانه به یک میلیون نفر رسیده است Cyberpunk 2077 بازی کرده اند و این تعداد همچنان در حال افزایش است. مطابق با CD Projekt این رقم شامل بازیکنان جدید و بازگشتی در تجربه Cyberpunk 2077 است.

اگرچه استودیو CD Projekt دلیل خاصی برای افزایش تعداد بازیکنان اعلام نکرده است، اما می توان گفت یکی از دلایل اصلی آن، معرفی آپدیت جدیدی به نام Edgerunners در کنار انیمه نتفلیکس Cyberpunk: Edgerunners است که در واقع یک انیمه است. بر اساس بازی Cyberpunk 2077 ساخته شد و توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند. همچنین استودیو مذکور در حساب کاربری خود در توییتر افزود: شهر شبانه هر روز در هفته توسط یک میلیون نفر بازدید می‌شود و ما می‌خواستیم از این فرصت استفاده کرده و از شما به خاطر همراهی و اجرای بازی تشکر کنیم.

طبق پست های جدید بازی Cyberpunk 2077 پرفروش ترین بازی این هفته در Steam بود و بیشترین بازیکن همزمان را از ژانویه 2021 داشت. این بازی یکی از 10 عنوان برتر استیم محسوب می شود که در حال حاضر 30 دلار در تمامی پلتفرم ها تخفیف داده می شود.

بازیکنان Cyberpunk 2077

محتوای جدید Cyberpunk 2077

همونطور که گفتم بازم موفق باشی Cyberpunk 2077 پس از انتشار، به‌روزرسانی Edgerunners منتشر شد که تعدادی ویژگی جدید و هیجان‌انگیز را به بازی اضافه کرد. در مورد سریال انیمه Edgerunners، تمام 10 قسمت فصل اول آن در 18 سپتامبر (27 شهریور) پخش شد. اکنون به آینده نگاه می کنیم، یک بسته الحاقی به نام آزادی فانتوم برای Cyberpunk 2077، در سال 2023 منتشر خواهد شد، جایی که بازیکنان قسمت جدیدی از شهر را با شخصیت محبوب بازی، جانی سیلور (کیانو ریوز) تجربه خواهند کرد. CD Projekt همچنین تایید کرده است که این محتوا برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر نخواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 اولین بار در سال 2020 با مشکلات فنی منتشر شد. این مشکلات در کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بیشتر به چشم می خورد و شکایت از کیفیت بازی به جایی رسید که سونی بازی را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرد. با این حال سازندگان دو سال گذشته را به این مشکل اختصاص داده اند و با انتشار نسخه نسل نهم برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S به همراه آپدیت های جدید، توانسته بسیاری از ایرادات و مشکلات بازی را برطرف کند. . Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول های نسل هشتم، نهم و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع: Gamespot