منو سایت

بازی Company of Heroes 3 تا سال 2023 به تعویق افتاده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Company of Heroes 3 تا سال 2023 به تعویق افتاده است

سومین قسمت از سری جنگ جهانی دوم به فوریه 2023 به تعویق افتاد و برای اکران در سال جاری برنامه ریزی نشده است. تاریخ انتشار اولیه Company of Heroes 3 17 نوامبر سال جاری بود، اما سازندگان به زمان توسعه بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل سه ماه دیگر به زمان تولید بازی اضافه کردند. این زمان به اصلاح و اجرای تغییرات نهایی اختصاص دارد که در نهایت تجربه بازی را بهبود می بخشد.

تاخیر کمپانی Heroes 3 باعث شد که تاریخ انتشار جدید به 23 فوریه 2023 (4 مارس) منتقل شود. در این مدت، Relic Entertainment آخرین باگ‌ها را برطرف می‌کند و تجربه کلی بازی را بهبود می‌بخشد. به گفته سگا، ناشر بازی، زمان اضافی به تعادل بازی کمک می کند و در نهایت انتظارات طرفداران و بازیکنان را برآورده می کند. هدف سازندگان ارائه عمیق ترین و بهترین تجربه تاکتیکی در این مجموعه است که می تواند ژانر استراتژی نظامی را به سطح جدیدی برساند.

بازی Squad of Heroes 3 برای اولین بار در تابستان 2021 معرفی شد، بازیکنان توانستند نسخه آزمایشی بازی را از طریق استیم دانلود کنند و تجربه اولیه را کسب کنند. از آن زمان، Relic تغییرات زیادی در بازی ایجاد کرده و ویژگی های جدیدی را بر اساس بازخورد بازیکنان اضافه کرده است. به عنوان مثال، جزئیات نبردها افزایش یافته و همچنین تمرکز بیشتری روی جنبه بصری بازی وجود دارد. در ادامه باید به تغییرات زاویه دوربین و همچنین تغییر طراحی مینی مپ اشاره کنیم که تجربه کلی بازی را بهبود بخشیده است.

تاخیر در بازی Company of Heroes 3

تاخیر در بازی Company of Heroes 3

Relic می گوید که به دقت رفتار بازیکن را در نسخه بتا تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس آن تحقیقات تغییرات مهمی ایجاد کرده است. آنها همچنین سیستم درخت پیشرفت را در بازی تغییر دادند و قابلیت های نیروها را گسترش دادند. مدیرعامل استودیو Relic با انتشار بیانیه ای به تاخیر کمپانی Heroes 3 واکنش نشان داد. او می گوید که استودیو ارتباط نزدیکی با طرفداران و جامعه بازی دارد و تجربیات ارزشمند زیادی از بازیکنان دریافت کرده است و به همین دلیل از همه کسانی که در ساخت بازی جدید کمک کردند تشکر می کند.

مدیر کل استودیو ادامه داد: “ما می‌خواهیم بزرگترین و بهترین بازی تاریخ فرنچایز را ارائه دهیم و این بدان معناست که ما به زمان بیشتری برای رفع اشکال‌ها، تعادل و بهینه‌سازی نیاز داریم تا بازیکنان در هنگام عرضه تجربه عالی داشته باشند.” بازی جدید توسط Essence Engine 5 ساخته شده است که تکامل فناوری RTS Relic است. بازی جدید دارای کمپین داستانی پویا و همچنین نبردهای هوایی و دریایی است که می تواند این بازی را به یکی از خاطره انگیزترین عناوین سری تبدیل کند.

منبع: VGC