منو سایت

بازی Captain America and Black Panther رسما رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Captain America and Black Panther رسما رونمایی شد

هفتمین دوره نمایشگاه دی 23 دیزنی دیروز آغاز شد. یکی از قسمت‌های روز اول این رویداد، نمایشگاه بازی‌های مارول بود که در آن بازی‌هایی بر اساس شخصیت‌های مارول به نمایش درآمد. در این ویترین اثر جدید امی هنیگ خالق سریال Uncharted در قالب تریلر ارائه شد. طبق آخرین اخبار بازی، این محصول Skydance New Media از شخصیت های Captain America و Black Panther به عنوان شخصیت های اصلی استفاده خواهد کرد.

با وجود نمایش تریلر سینمایی، اطلاعات زیادی از بازی مذکور اعلام نشد. یکی از مواردی که هنوز مشخص نشده نام این اثر است. همانطور که شایعه شده است، وقایع اقتباس جدید بازی مارول در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد، جایی که ما شاهد اتحاد کاپیتان آمریکا و بلک پنتر هستیم و سعی می کنیم جلوی نیروهای هایدرا را بگیریم. تریلر این اثر، شهر پاریس را در دهه 1940 نشان می دهد و دو شخصیت نامبرده را در حالی که برای مبارزه آماده می شوند، می بینیم.

در تصویر نمایش داده شده در انتهای تریلر بازی جدید امی هنیگ، چهار شخصیت دیده می شود. قبل از نمایش این تصویر، کلمات پادشاه، ناخدا، سرباز و جاسوس درج شده است. در بخشی از ویترین مارول گیمز، امی هنیگ و مارک برناردین که به ترتیب کارگردان و نویسنده این اثر هستند توضیحاتی را برای شخصیت ها ارائه کردند. به گفته آنها، کاپیتان آمریکا در سن کمتری بوده و از شخصیت آتزوری، پدربزرگ تی چالا، به عنوان پلنگ سیاه استفاده شده است. آنها با دو شخصیت دیگر، گابریل جونز (یک سرباز آمریکایی و تنها عضو سیاهپوست کماندوهای خروشان) و نونالی (موسس شبکه جاسوسی واکاندان) همراه هستند.

امی هنیگ کاپیتان آمریکا پلنگ سیاه

علاوه بر کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه، دو قهرمان دیگر نیز حضور دارند

سازندگان بازی کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه از کتاب کمیک Flags of Our Fathers که در سال 2010 منتشر شد الهام گرفته اند و شعار این اثر چهار قهرمان، دو جهان، یک جنگ است که به این معنی است که این بازی خواهد بود. علاوه بر اروپا واکاندا داشته باشید. اطلاعات و جزئیات بیشتری در ویترین فروشگاه Marvel Games ارائه نشده است. با این حال به نظر می رسد با یک اثر اکشن ماجراجویی روبرو خواهیم بود. اگرچه امی هنیگ گفت که سازندگان “کارها را متفاوت انجام می دهند”. او اعتراف کرد که ساختار کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه تا حدودی یک “ماجراجویی چند قسمتی است که شما بی وقفه آن را دنبال می کنید” و چندین نویسنده روی آن کار می کنند.

زمانی که برای اولین بار اعلام شد که Skydance New Media در حال کار بر روی یک اقتباس از مارول است، این پروژه به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی بلاک باستر توصیف شد. علاوه بر بازی Captain America و Black Panther، شرکت مذکور در حال کار بر روی یک بازی اقتباسی از سری جنگ ستارگان است. از این اثر به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی سینمایی یاد شده است.

نظر شما در مورد بازی جدید امی هنیگ چیست؟ آیا او می تواند موفقیت سری Uncharted را در مواجهه با کاپیتان آمریکا و بلک پنتر تکرار کند؟ به نظر شما این شغل چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot