منو سایت

بازی Capcom Fighting Collection منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Capcom Fighting Collection منتشر شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کپکام بازی Capcom Fighting Collection را منتشر کرده است که در آن می توانید 10 افکت رزمی کلاسیک این شرکت را برای اولین بار در خارج از ژاپن تجربه کنید.

Capcom Fighting Collection در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 4، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است. این اثر شامل مجموعه ای از بازی های کلاسیک مبارزه ای کپکام است که هنوز در خارج از ژاپن عرضه نشده اند. از جمله آثار موجود در بازی Capcom Fighting Collection می توان به سری Darkstalkers اشاره کرد که بازیکنان غیر ژاپنی برای اولین بار می توانند آن را تجربه کنند. همه 10 افکت موجود در مجموعه مبارزه کپکام دارای یک بخش چند نفره آنلاین هستند که می توانید از افکت های موجود با دوستان و سایر بازیکنان لذت ببرید.

علاوه بر سری Darkstalkers، هر دو Vampire Hunter 2: Darkstalkers’ Revenge و Vampire Savior 2: The Lord of Vampire که قبلا فقط در ژاپن منتشر شده بود، در کشورهای دیگر به عنوان بخشی از Capcom Fighting Collection منتشر شده اند. Capcom Fighting Collection همچنین به شما امکان می دهد برای اولین بار خارج از دستگاه های آرکید، Red Earth را تجربه کنید.

مجموعه مبارزه با کپکام مجموعه مبارزه با کپکام

آثار کپکام فایتینگ کالکشن دارای بخش آنلاین می باشد

بخش چند نفره Capcom Fighting Collection دارای حالت های مختلفی از جمله رتبه بندی، روزانه و سفارشی است که می توانید آن ها را تجربه کنید. لابی های آنلاین Capcom Fighting Collection از 9 بازیکن پشتیبانی می کنند و این ویژگی از ویژگی Rollback Netcode استفاده می کند. از جمله ویژگی های کار در بازی می توان به حالت تمرین، بهبود در جهت تعادل، قابلیت ذخیره در حین بازی، افزایش سختی و سفارشی سازی کلیدها اشاره کرد. آثار موجود در بازی Capcom Fighting Collection به شرح زیر است:

  1. Darkstalkers: Night Warriors
  2. Night Warriors: Darkstalkers’ Revenge
  3. Vampire Savior: ارباب خون آشام ها
  4. Vampire Hunter 2: Revenge of the Darkstalkers
  5. Vampire Savior 2: Lord of the Vampires
  6. زمین سرخ
  7. Cyberbots: جنون فلزی کامل
  8. Super Puzzle Fighter 2 Turbo
  9. Hyper Street Fighter 2: نسخه سالانه
  10. مینی ترکیبی از Super Gem Fighter

نظر شما در مورد مجموعه Capcom Fighting چیست؟ آیا قصد تجربه آن را دارید؟ آیا فکر می کنید عرضه آثار کلاسیک در قالب بازی هایی مانند Capcom Fighting Collection با استقبال بازیکنان مواجه شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt