منو سایت

بازی Callisto Protocol چهار سال محتوا خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Callisto Protocol چهار سال محتوا خواهد داشت

در طی یک مصاحبه، CTO استودیو Striking Distance اعلام کرد که آنها بازی Callisto Protocol. آنها به مدت چهار سال نگهداری خواهند کرد و در این مدت محتوای جدیدی برای آن ارائه خواهند کرد. همچنین بر اساس توییت ارسال شده توسط گلن اسکافیلد، کارگردان بازی، اخباری مبنی بر حجم کاری سنگین تیم در هفت روز هفته برای ساخت این عنوان ذکر شده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مارک جیمز، مدیر ارشد فناوری استودیو Striking Distance در مصاحبه ای به طرفداران قول داده است که در طول چهار سال محتوای متفاوتی برای این عنوان عرضه خواهد شد و توضیح داد: ما به این بازی به عنوان یک اثر نگاه می کنیم. امیدواریم مورد حمایت کامل قرار گیرد. برای پشتیبانی از پروتکل Callisto، تیم ما روی ارائه موارد مختلفی مانند افزونه‌ها و سایر محتواها در رسانه‌های دیگر سرمایه‌گذاری می‌کند. همچنین قصد داریم به مدت چهار سال (پس از انتشار بازی) از پروتکل Callisto پشتیبانی کنیم.

او همچنین اضافه کرد که دنیای بازی به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می توان آن را گسترش داد و محتوای اضافی را در اختیار علاقه مندان قرار داد تا در محیط بزرگ آن بیشتر به گشت و گذار بپردازند و با داستان های مختلف این دنیا آشنا شوند.

پشتیبانی از پروتکل Callisto

چهار سال پشتیبانی از بازی The Callisto Protocol

با توجه به دموهای این بازی و اینکه سازندگان سه گانه Dead Space روی این عنوان کار می کنند، Callisto Protocol به یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2022 تبدیل شده است.

پشتیبانی چهار ساله از این عنوان ممکن است طرفداران علاقه مند به بازی های داستان محور را خوشحال کند. زیرا با ارائه محتوای داستانی بیشتر می توانید با روایت وقایع بازی ارتباط عمیق تری برقرار کنید و همچنین تجربه بازی شاداب تر و زنده تر خواهد ماند.

عنوان بازی The Callisto Protocol قرار است در تاریخ 8 دسامبر 2022 (11 دسامبر 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟ آیا شما هم منتظر انتشار این عنوان هیجان انگیز هستید؟

بازی Callisto Protocol چهار سال محتوا خواهد داشت

تریلر گیم پلی جدید Callisto Protocol منتشر شد [گیمزکام 2022]

منبع: dualshockers