منو سایت

بازی Breaking Bad با الهام از سری GTA در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Breaking Bad با الهام از سری GTA در دست ساخت است

سازنده سریال شکستگی بد می گوید که او ایده ساخت یک بازی بر اساس این سری محبوب را مطرح کرده است و برنامه هایی برای نسخه PSVR نیز وجود دارد که در نهایت همه آنها کنار گذاشته شدند. وینس گیلیگان، خالق سری Breaking Bad، می‌گوید زمانی که این سریال در اوج محبوبیت بود، ایده ساخت یک اقتباس تعاملی از این مجموعه با الهام از سری GTA Rockstar را به ذهنش خطور کرد.

به گزارش پارسی گیم، سریال بریکینگ بد بدون شک یکی از بهترین سریال های تاریخ است که داستان تبدیل یک معلم معمولی به یک فروشنده مواد مخدر را روایت می کند. پیچیدگی روایی سریال در حال و هوای نیومکزیکو به همراه افکت های تیراندازی، روابط بین گروه های تبهکار و جنگ بین آنها به همراه شخصیت های نفرت انگیز و ترسناک بدون شک با حال و هوای GTA همخوانی دارد. بازی باید گفت که هم سریال و هم بازی رستوران خیالی خود را دارند.

سری GTA Breaking Bad

یک بازی Breaking Bad با الهام از GTA

بازی GTA با سری Breaking Bad کاملا متفاوت است. اما ایده ساخت یک بازی با الهام از این سری توسط سازنده سریال مطرح شد. وینس گیلیگان با حضور در پادکست Inside the Gilliverse درباره زمان ساخت بازی صحبت کرد. او در این رابطه گفت: «به یاد دارم که به دوستانم (این ایده) گفتم که در حال حاضر اپل را اداره می‌کنند و از همان ابتدا با ایده ساخت یک سریال موافقت کردند. (گفتم) سری جی تی ای کیه و نمیشه نمونه مشابه ساخت؟ آیا نمی‌توان یک بازی بد بریکینگ بد وجود داشت؟ این ایده هنوز برای من جذاب است.»

او همچنین با بیان اینکه این ایده هرگز به واقعیت تبدیل نشد، گفت: این ایده هرگز به نتیجه نرسید. تلاش هایی برای ساخت یک بازی ویدیویی صورت گرفته است و حتی تعدادی از آنها در شرف انتشار بود. ما سعی کردیم یک تجربه واقعیت مجازی برای هدست پلی استیشن ایجاد کنیم. ما بازی موبایل را که مدتی است در حال توسعه بوده است، پیگیری کردیم. تمام این تلاش‌ها در نهایت شکست خورد و هیچ یک از سه تا چهار پروژه موجود نور روز را ندیدند. از آنجایی که والتر وایت در حال حاضر در دنیای تلویزیون باقی مانده است، گیلیگان همچنان علاقه مند به خلق چنین بازی ای بر اساس دو فروشنده مواد مخدر تازه کار است که به جنایتکاران تمام عیار تبدیل شده اند.

سازنده سری Breaking می گوید بازی باید شبیه به عنوان آتاری باشد که این یک مشکل است. تا به حال بازی های بی کیفیت زیادی از سریال ها و فیلم های تلویزیونی ساخته شده است و شاید نساخته نشدن بازی بریکینگ بد در نهایت نعمت بود. در خبری دیگر، احتمال حضور والتر وایت در بازی مبارزه ای MultiVersus مطرح شده است.

منبع: GameSpot