منو سایت

بازی Beyond Good and Evil 2 وارد مرحله تست خارجی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Beyond Good and Evil 2 وارد مرحله تست خارجی شده است

یوبی سافت مدت هاست که هیچ خبر جدیدی در رابطه با روند ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر نکرده است و نمی دانیم که بالاخره این بازی عرضه خواهد شد یا خیر؟این شرکت فرانسوی که اخیرا اکثر توسعه دهندگان خود را به دلیل از دست دادن محیط کاری نامطلوب همچنان در حال توسعه نسخه بازی جدید است و طبق آخرین اخبار بازی صحنه تست بازی Beyond Good and Evil 2 از همین ماه شروع می شود و تولید بازی یک پله پیش می رود.

گزارش جدیدی از Exputer نشان می دهد که یوبی سافت به تولید Beyond Good and Bad 2 سرعت بخشیده است. این شرکت به زودی فرآیند تست خارجی بازی را آغاز خواهد کرد و افراد محدودی می توانند بازی را برای ارائه بازخورد مثبت امتحان کنند. مرحله playtest یکی از مهم ترین مراحل ساخت بازی است که نقش اساسی در شکل دادن به نسخه نهایی و رفع باگ ها دارد.

رسانه‌های کوتاکو در اوایل سال جاری در گزارشی نوشتند که این بازی سال‌هاست که سرمایه یوبی سافت را دریافت کرده و هنوز به مرحله اجرا نرسیده است. همچنین مسائل اساسی وجود دارد که هنوز حل نشده است. یوبی سافت ادعا می کند که این بازی هنوز در حال تولید است. یوبی سافت طی یک جلسه پرسش و پاسخ با سرمایه گذاران نام بازی Beyond Good and Evil 2 را اعلام کرد. مدیر این شرکت گفت: پروژه‌های مهمی از سری Assassin’s Creed، Far Cry، Ghost Recon، Rainbow Six و نسخه‌های موبایلی این فرنچایزها در حال توسعه است و همچنین پروژه‌های ارائه شده به موقع منتشر خواهند شد.

Beyond Good and Evil 2 Playtest.

جلسه آزمون فراتر از خیر و شر 2

منابع متعددی به تام اندرسون اطلاع داده اند که تولید بازی جدید همچنان ادامه دارد و مرحله آزمایش خارجی این ماه آغاز خواهد شد. جلسات تست و بررسی بازی کاملا خصوصی خواهد بود و افراد زیادی آن را تجربه نخواهند کرد. علاوه بر این، آزمایش کنندگان به یک قرارداد NDA متعهد هستند و در نتیجه اجازه انتشار جزئیات بازی را ندارند. گزارش منتشر شده وضعیت بازی و موارد باقی مانده را فاش نمی کند.

میشل آنکل، کارگردان بازی، در سال 2020 به دنبال اتهامات جدی در مورد مدیریت بازی خود استعفا داد و فعلاً ترجیح داد به دور از صنعت بازی زندگی کند. گزارش های مختلف از استودیوهای یوبی سافت حاکی از آن است که این شرکت در شرایط سختی قرار دارد و افراد زیادی آن را ترک کرده اند. لازم به ذکر است که ساخت Beyond Good and Bad 2 هفت سال به طول انجامید و با دو سال تحقیق و توسعه، اکنون نه سال است که در حال توسعه است.

رویداد Ubisoft Forward در پایان سپتامبر برگزار خواهد شد. اما مشخص نیست که آیا بازی فراتر از خیر و شر ۲ در این نمایش وجود دارد یا خیر؟ جلسه تست Beyond Good and Evil 2 می تواند پیشرفت خوبی برای این اثر باشد. در خبری دیگر، تاریخ انتشار Skull and Bones، یکی دیگر از تلاش های پر حادثه یوبی سافت، اعلام شده است.

منبع: GamingBolt