منو سایت

بازی Bayonetta 3 در تاریخ 15 آبان ماه پارسی گیم منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Bayonetta 3 در تاریخ 15 آبان ماه پارسی گیم منتشر می شود

دنباله سری بازی Bayonetta به طور رسمی در تاریخ 28 اکتبر 2022 (6 نوامبر) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. استودیو پلاتینیوم گیمز تریلر جدیدی را منتشر کرد. تاریخ انتشار Bayonetta 3 که مدت زیادی منتظرش بودیم و بالاخره به شایعات و گمانه زنی های طرفداران پایان داد. به همراه تریلر جدید، سازنده 45 اسکرین شات منتشر کرد و جزئیات جدیدی از گیم پلی و نحوه طراحی شماره سوم را فاش کرد.

طبق آخرین اخبار بازی و اطلاعات جدید نینتندو، Baynoetta 3 گردهمایی گرم Bayonetta ها خواهد بود که هر کدام بهتر از دیگری هستند. این بازی همچنین طرفداران را به خیابان های توکیو می برد و سفری هیجان انگیز را به سمت کوه های چین ادامه می دهد. همراه با Bayonetta، بازیکنان کنترل Viola را به دست می گیرند که با شمشیر مخصوص خود و البته دستیار جنگی خود، Chesher، آماده درگیری نفس گیر با دشمنان است.

شماره سوم این مجموعه داستان جادوگر آمبرا را دنبال می کند که به چهره های آشنا و افراد مرموز مانند ویولا و سایر بایونتاها می پیوندد تا تهدید بزرگ دنیای بازی را از بین ببرد. بازیکنان می توانند از سلاح های ویژه Bayonetta و همچنین توانایی های ویژه او استفاده کنند که حریف را با کمبو بمباران می کند و در عین حال قدرت های جادویی به دشمنان می دهد. اینجاست که باید ثابت کنید که از نیروهای شیطانی که بشریت را به اعماق تاریکی و هرج و مرج کشانده اند، قوی تر هستید.

تاریخ انتشار Bayonetta 3

تاریخ انتشار Bayonetta 3

در کنار تاریخ انتشار Bayonetta 3، نینتندو نسخه ویژه این بازی را با نام Trinity Masquerade Edition معرفی کرد. این نسخه در تاریخ 15 آبان منتشر می شود و شامل یک کتاب هنری 200 صفحه ای و سه تصویر ویژه برای هر یک از بازی های Bayonetta و البته یک کپی از بازی اصلی است که همگی در یک باندل ویژه منتشر خواهند شد. قیمت این نسخه هنوز اعلام نشده است. پلاتینیوم گیمز از انتشار اولین دیسک Bayonetta برای سوییچ خبر داد که در تاریخ 30 سپتامبر برگزار می شود.

لازم به ذکر است که دنباله Bayonetta برای اولین بار در مراسم Game Awards 2017 ارائه شد و به مدت چهار سال اطلاعات خاصی از آن فاش نشد. بسیاری در مورد لغو Bayonetta 3 نگران هستند. اما کارگردان بازی بارها به طرفداران این اطمینان را داده است که این اثر هیجان انگیز در مرحله ساخت است و به زودی منتشر خواهد شد. پس از اعلام رده سنی بازی توسط نینتندو و دیدیم که بازی دارای خشونت و فحاشی قابل مشاهده است. همه انتظار داشتند که تاریخ نمایش Bayonetta 3 اعلام شود و این اتفاق در اسرع وقت رخ داد. منتظر انتشار انحصاری Bayonetta 3 در 6 نوامبر برای نینتندو سوییچ باشید.

منبع: VGC