بازی Assassin's Creed Red با همکاری مشاوران فرهنگ ژاپنی ساخته شده است

بازی Assassin’s Creed Red با همکاری مشاوران فرهنگ ژاپنی ساخته شده است

طبق آخرین اخبار بازی، گزارش هایی مبنی بر همکاری یوبی سافت با مشاوران فرهنگی ژاپنی در بازی Assassin’s Creed Red منتشر شده است.

اخیراً در قالب رویداد Assassin’s Creed Showcase، آثار بعدی سری Assassin’s Creed از جمله Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Jade فاش شده است. یکی از آیتم های نمایش داده شده در طول رویداد مذکور، پلتفرمر Assassin’s Creed Infinity است. در قالب این پلتفرم به تجربیات مختلفی از سری Assassin’s Creed دسترسی خواهید داشت که به مرور زمان به آن اضافه خواهد شد. از میان بازی هایی که در قالب Assassin’s Creed Infinity ارائه خواهند شد، سه بازی Assassin’s Creed: Red، Assassin’s Creed: Hexe و Assassin’s Creed: Invictus معرفی شده اند.

Assassin’s Creed Red یک تجربه ژاپن محور است که توسط Ubisoft Quebec توسعه یافته است. حال بر اساس گزارش رسانه ها، تصمیم گرفته شده است که استودیو مذکور و شرکت یوبی سافت از همکاری مشاوران فرهنگ ژاپنی در ساخت بازی Assassin’s Creed Red استفاده کنند. این خبر را رسانه Axios با استناد به اظهارات دو منبع آگاه درباره روند ساخت آثار جدید یوبی سافت منتشر کرده است. به گفته این رسانه، سازندگان بازی Assassin’s Creed Red ضمن همکاری با مشاوران، از استودیوی ژاپنی شرکت یوبی سافت نیز در تولید این اثر کمک خواهند گرفت.

یک تیغه مخفی در Assassin’s Creed Red وجود دارد

با این حال، همانطور که در گزارش Axios اشاره شد، مشخص نیست که مشاوران Ubisoft و اعضای استودیوی ژاپنی تا چه حد در توسعه Assassin’s Creed: Red مشارکت دارند. با توجه به اینکه تا اکران اثر مذکور حداقل دو سال دیگر باقی مانده است، تیم سازنده کارهای زیادی می تواند انجام دهد. استخدام مشاوران و کارشناسان برای ساخت بازی های ساخته شده توسط بازی سازان غیر بومی در سال های اخیر رایج تر شده است. به عنوان مثال، Sucker Punch مشاورانی را در طول توسعه Ghost of Tsushima استخدام کرد. به این ترتیب مسائل و ظرافت های مختلفی به تیم سازنده گوشزد شد که می شد از آن چشم پوشی کرد.

در حالی که استخدام مشاوران فرهنگی و همکاری با دیگر کارمندان یوبی سافت مستقر در ژاپن بدون شک یک نکته مثبت برای Assassin’s Creed: Red است، باید دید حضور آنها تا چه اندازه بر روی کار مذکور تأثیر می گذارد. یوبی سافت قبلاً اعلام کرده بود که در Assassin’s Creed Red می توانید «داستانی فانتزی با محوریت شینوبی» را تجربه کنید. به همین دلیل به نظر می رسد سازندگان این اثر روی ساخت یک اثر خارق العاده تمرکز کرده اند.

نظر شما در مورد ساخت Assassin’s Creed: Red با همکاری مشاوران فرهنگی ژاپنی چیست؟ آیا از این استقبال می کنید؟ به نظر شما حضور این افراد در نهایت به سود Assassin’s Creed Red خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: +GamesRadar