منو سایت

بازی Arma Reforger برای PC و Xbox منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Arma Reforger برای PC و Xbox منتشر شد

مجموعه بازی های جنگی آرما برای اولین بار وارد کنسول های بازی می شود. معرفی Bohemia Interactive به عنوان بخشی از یک جریان جدید بازی Arma Reforger پرداخت. این بازی پلی مانند Arma 4 خواهد بود. این بازی برای کنسول های ایکس باکس و رایانه شخصی عرضه خواهد شد و از امروز می توانید نسخه پیش نمایش بازی را با قیمت 30 دلار دانلود کنید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، وجود نسخه جدیدی از سری Arma توسط کاشفان فاش شد و می دانستیم که بازی جدیدی در راه است. در حالی که بسیاری منتظر معرفی آرما 4 بودند. سازنده تصمیم گرفت یک بازی در مقیاس کوچکتر ارائه دهد تا بازیکنان را برای انتشار نسخه جدید هیجان زده کند. Arma Reforger یک بازی sandbox برای چند نفره است که تنها پیش نمایشی از سکانس بازی خواهد بود و عناصر جدیدی را معرفی می کند. گفتنی است آخرین نسخه این بازی با نام Arma 3 در سال 2013 منتشر شد.

فضای این بازی شبیه ساز جنگ با پیگیری وقایع جنگ سرد در سال 1989 دنبال می شود.بازیکنان با انتخاب یکی از قدرت های آمریکایی یا شوروی سابق، نبردی هیجان انگیز و تخیلی را در جزیره اقیانوسی Everon تجربه می کنند. مساحت این جزیره حدود 52 کیلومتر مربع است. گفتنی است که بازی توسط موتور جدید Enfusion ساخته شده است و Arma Reforger یک تجربه مستقل و چند نفره است که پیش نمایشی از چشم انداز آینده این سری خواهد بود.

بازی Arma Reforger

ویژگی های Arma Reforger

بازی جدید از سری Arma در ابتدا برای Steam و Xbox منتشر شد. بازیکنان برای تست بازی باید 30 دلار بپردازند و دانلود بازی رایگان نیست. Arma Reforger حالت های مختلفی را ارائه می دهد و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا جزیره عظیم اورون را کشف کنند. سازنده این بازی را یک پلتفرم خلاقانه نامیده و معتقد است که موتور جدید ویژگی های خاصی را از نظر گیم پلی، متریال، گرافیک و … ارائه خواهد کرد این اولین بازی از سری Arma است که برای کنسول بازی منتشر می شود و این این سری همیشه مختص کامپیوتر بوده است.

در حال حاضر دو حالت چند نفره برای بازی تعریف شده است. رژیم اول، به نام Conflic، یک روند تیمی دارد و تا زمانی که تیم برنده کل جزیره را فتح کند، می جنگد. من ادامه خواهم داد. حالت دوم که Game Master‌ نام دارد، یک ویرایشگر اسکریپت در دنیای واقعی است. بازیکنان می توانند موقعیت های جنگی ایجاد کنند و هر چیزی را که تصور می کنند به واقعیت تبدیل کنند. موتور بازی جدید از قابلیت ساخت رسانه پشتیبانی می کند و Bohemia معتقد است که این ویژگی مهمی برای Arma 4 خواهد بود.

Bohemia همچنین پلتفرمی را در این بازی راه اندازی کرده است به نام Workshop. این پلتفرم امکان تولید و به اشتراک گذاری محتوای خود را فراهم می کند. بازیکنان می توانند محتوای تولید شده توسط کاربر را امتحان کنند. افرادی که دانش کمی از زبان برنامه نویسی C # دارند. قادر به تغییر رفتار هوش مصنوعی خواهد بود. همانطور که در ابتدا گفتیم، Arma Reforger برای سری Xbox و PC منتشر شده است و نسخه نهایی آن در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot