منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی کامپیوتری جدید فروش بهاره تخفیف 100+ بازی با قیمت های عالی

بازی کامپیوتری جدید فروش بهاره تخفیف 100+ بازی با قیمت های عالی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی کامپیوتری جدید فروش بهاره تخفیف 100+ بازی با قیمت های عالی

بازی کامپیوتری جدید فروش بهاره تخفیف 100+ بازی با قیمت های عالی

بهار در هواست و فروتن با فروش بهار جشن می گیرد – رویدادی که امتیازاتی را از نام های بزرگی مانند Dying Light 2، هیتمن 3، و ده ها عنوان دیگر شما زمان زیادی دارید تا کاتالوگ بزرگ معاملات او را مرور کنید، زیرا فروش بهاری در 23 می به پایان می رسد. پس حتما از نظافت بهاره خود استراحت کنید تا پس انداز خود را نقد کنید.

اگر هوای گرمتر باعث ایجاد احساس خلاقیت در شما می شود، بررسی کنید RPG Maker MV, که شاهد کاهش قیمت عظیم 64 دلاری است. تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساخت RPG رویایی خود را در اختیار شما قرار می دهد و حتی می توانید آن را به پلتفرم های iOS و اندروید صادر کنید. حتی اگر یک مشاور برنامه نویسی نیستید، رابط کاربری و ویرایشگر ساده آن به شما امکان می دهد بدون سرمایه گذاری قبلی یا دانش موجود، یک ماجراجویی سرگرم کننده بسازید.

در مورد بازی های واقعی، هیتمن 3 یکی از بزرگترین تخفیف ها است، فقط تا 30 دلار. در آخرین بازی از این سه گانه، مامور 47 دوباره لباس‌های فرم را می‌دزدد، مخفیانه به مناطق محدود می‌رفت و در راه‌هایی برای از بین بردن اهدافش خلاقیت می‌کرد. با میانبرهای غیرقابل باز شدن و یک سیستم سرگرم کننده برای ارزیابی عملکرد شما، دلایل زیادی وجود دارد که پس از فهرست کردن آخرین اعتبارات وی، دوباره وارد آن شوید.

سایر بازی های موجود در فروش عبارتند از سلست، Dragon Quest 11, Dying Light 2، و رمزگذاری کاتالوگ ساکت و متنوع است، با مجموعه خوبی از موارد دلخواه مستقل و فیلم های پرفروش AAA که می توانید انتخاب کنید. حتماً فروش کامل Humble را بررسی کنید، اما ما پیشنهادات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

بهترین پیشنهادات در Humble

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.