منو سایت

بازی چند نفره Last of Us ممکن است رایگان باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره Last of Us ممکن است رایگان باشد

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو Naughty Dog آگهی کاری منتشر کرده است که می گوید بازی چند نفره The Last of Us (Last FS) احتمالا رایگان خواهد بود.

بازی The Last of Us Part 1 تنها محصول جدید استودیو Naughty Dog نیست. این استودیو در حال حاضر روی بازی چند نفره The Last of Us کار می کند. اگرچه از همان دنیا استفاده می کند، اما این بازی یک تجربه مستقل محسوب می شود. حالا خبری منتشر شده که به گفته آنها بازی چند نفره Last FS رایگان است و می توانید بدون صرفه جویی در هزینه آن را تجربه کنید.

Naughty Dog یک آگهی کاری در وب سایت رسمی خود منتشر کرد و گفت که این استودیو به دنبال یک تهیه کننده Live Ops برای یک “بازی مهم چند نفره” است. در حالی که این تایید نمی کند که بازی چندنفره LastFS یک بازی رایگان است، در شرح شغل آمده است که نامزد باید “تجربه در تولید و پشتیبانی AAA، کار رایگان و آنلاین” داشته باشد. مهارت های ارتباطی و پشتیبانی مشتری، مدیریت جامعه بازیکن و دانش از جنبه های مختلف شبکه، فضای اینترنت و سرورها در زیر به عنوان مهارت های اضافی ذکر شده است.

انتشار رایگان بازی چند نفره The Last of Us مطابق با گفته جف گراب، خبرنگار رسانه ای Giant Bomb است. او اعتراف کرد که “LastFS Multiplayer یک سرویس زنده خواهد بود.” این خبرنگار همچنین خاطرنشان کرد که سازندگان این اثر «سعی کردند به تدریج آن را به اثری بزرگتر و جاه طلبانه تبدیل کنند».

بازی چند نفره The Last of Us Last FS

بازی چند نفره The Last of Us شخصیت های خاص خود را دارد

Naughty Dog جزئیات زیادی در مورد بازی چند نفره LastFS منتشر نکرده است. اما استودیو Naughty Dog اعلام کرد که لوکیشن اثر مذکور با بازی های قبلی متفاوت است و در نقطه ای متفاوت از ایالات متحده آمریکا اتفاق می افتد. علاوه بر این، بازی چند نفره Last FS از شخصیت های خاص خود استفاده می کند.

نیل دراکن، رئیس استودیوی Naughty Dog اشاره کرد که بازی چند نفره LastFS بسیار جاه طلبانه است و در حالی که تقریباً به اندازه بازی های تک نفره است، از برخی جهات از آنها بزرگتر است. به گفته جف گراب، سال آینده اخبار بیشتری در مورد بازی چند نفره LastFS منتشر خواهد شد. این امکان وجود دارد که کار مذکور در مقطعی در سال 2023 در دسترس باشد.

نظر شما در مورد بازی چند نفره رایگان The Last of Us چیست؟ آیا این کار مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ به نظر شما بازی چند نفره Last FS در مقایسه با کارهای تک نفره چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt