منو سایت

بازی چند نفره مستقل Last Of Us تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی چند نفره مستقل Last Of Us تایید شد

بازی چند نفره مستقل Last Of Us تایید شد

Naughty Dog اعلام کرد که بازی چند نفره مستقل Last of Us در راه است. این خبر در جریان بازی Summer Game Fest Live به اشتراک گذاشته شد، زمانی که کارگردان TLOU، نیل دراکمن روی صحنه رفت تا نسخه منقضی شده Last of Us PS5 / PC را در همان روز تایید کند. این لو رفتن طرفداران را به این فکر واداشت که آیا نسخه بهبودیافته بازی از سال 2013 شامل حالت چند نفره خود می شود یا خیر و اکنون می دانیم که اگرچه شامل چند نفره نمی شود، Naughty Dog در حال کار بر روی یک بازی چند نفره مستقل The Last of Us با یک بازی کاملاً جدید است. داستان و بازیگران

به گفته دراکمن، این بازی «بزرگترین تجربه آنلاین» Naughty Dog را ارائه خواهد کرد، که ظاهراً تأیید کننده اعتقاد جف گرب گزارشگر مبنی بر اینکه این بازی یک عنوان سرویس زنده خواهد بود. علاوه بر این بیانیه و هنر مفهومی زیر که وضعیت سانفرانسیسکو را به تصویر می‌کشد، دراکمن هیچ اطلاعات اضافی در مورد بازی به اشتراک نگذاشت. با این حال، جزئیات بیشتر در سال آینده منتشر خواهد شد.

در حال پخش: The Last of Us Multiplayer و HBO Show Tease | جشنواره بازی تابستانی 2022

SGF Live همچنین اخباری را برای نمایش تلویزیونی Last of Us آورده و بازیگران اصلی بازی را بازگردانده است.

این اولین بار نیست که اخباری در مورد بازی چند نفره The Last of Us منتشر می شود. در اوایل سال 2021، Naughty Dog آگهی های شغلی زیادی منتشر کرده است کمی بیشتر به آنچه استودیو می خواهد با عنوان بعدی خود دست یابد، روشن می کند. طولی نکشید که یک دیتامینر آن را کشف کرد اثبات حالت بتل رویال در بازی چند نفره گنجانده شده است. Dataminer همچنین فایل‌هایی را پیدا کرد که نشان می‌دهد چندین سایت از کمپین تک‌نفره The Last of Us Part II، مانند Adler Plaza و Camallito، برای ایجاد یک «نقشه بزرگ» در عنوان چند نفره استفاده خواهند شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.