منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی ویدیویی Heardle اینجاست تا دانش شما را در مورد بازی‌های موسیقی آزمایش کند

بازی ویدیویی Heardle اینجاست تا دانش شما را در مورد بازی‌های موسیقی آزمایش کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ویدیویی Heardle اینجاست تا دانش شما را در مورد بازی‌های موسیقی آزمایش کند

بازی ویدیویی Heardle اینجاست تا دانش شما را در مورد بازی‌های موسیقی آزمایش کند

اگر فکر می‌کنید استعداد شما برای تشخیص فوری موسیقی از بازی‌های ویدیویی چشمگیر است، بازی ویدیویی Heardle اینجاست تا حافظه شما را آزمایش کند.

مانند محصول منحصر به فرد Wordle Heardle، بازی ویدیویی Heardle قطعه ای از موسیقی را در اختیار شما قرار می دهد تا به آن گوش دهید و حدس بزنید که موسیقی متن بازی از کدام بازی می آید. اشتباه کنید و نمونه موسیقی کمی افزایش می‌یابد، که آهنگ کمی طولانی‌تر به شما می‌دهد که می‌توانید خاطرات خود را مرور کنید تا بفهمید اولین بار کی و کجا آن را شنیده‌اید.

با این حال، بهترین بخش بازی این است که برنده می شوید یا می بازید، سپس می توانید به کل آهنگ گوش دهید و از استعداد پشت آن آهنگ ها قدردانی کنید. ساخته شده توسط g0m و بر اساس کد Heardle می توانید هر روز یک بازی جدید را از طریق وب سایت بازی ویدیویی Heardle انجام دهید.

شور فعلی کلمات و حافظه امسال با Wordle موفقیت بزرگی داشت که بعداً توسط خالق آن جاش واردل به نیویورک تایمز فروخته شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Wordle، به لیست GameSpot با بهترین کلمات آغازین و نکات دیگر مراجعه کنید.

از سوی دیگر، تعدادی اسپین آف دیگر نیز وجود دارد که می‌توان آن‌ها را امتحان کرد، از جمله خزنده سیاه چال Dungleon، زبان نمکی Lewdle، Taylordle با تم سوئیفتی، و یک بازی نبرد سلطنتی به نام Squabble.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.