منو سایت

بازی ویدیویی Call of Duty Warzone Mobile رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ویدیویی Call of Duty Warzone Mobile رونمایی شد

اکتیویژن مدتی پیش به طور رسمی تولید اولیه Call of Duty Warzone Mobile را تایید کرد و پس از آن بود که تصاویری از محیط بازی Warzone Mobile منتشر شد. گیم پلی ویدیویی Kalaf Duty Varzon Mobile که قسمت هایی از نقشه را نشان می دهد به تازگی به پایان رسیده است و شاهد استفاده از Verdansk به عنوان کارت اصلی بازی هستیم.

به گزارش پارسی گیم، گیم پلی ویدیویی ورزون موبایل که در ادامه مشاهده می کنید توسط همین منبع منتشر شده است که تصاویر اصلی را فاش کرده است. این ویدئو شروع یک مسابقه جدید از داخل هواپیما و سپس ورود به نقشه وردانسک را نشان می دهد. این همان کارتی است که برای اولین بار در Warzone برای رایانه های شخصی و کنسول ها استفاده شد و بسیاری از طرفداران آن را به جای Caldera می خواهند.

این ویدیو حدود 90 درصد از فرآیند Call of Duty Warzone Mobile را نشان می دهد. بیشتر بخش های اصلی را پوشش می دهد. برای مثال لحظاتی از گولاگ و نحوه مبارزه با دشمن را می بینیم. گولاگ مکانی است که بازیکن پس از مرگ وارد آن می شود تا شانس خود را برای بازگشت به بازی امتحان کند. همانطور که مشاهده می کنید، ویدئو تنها لحظات کوتاهی را نشان می دهد و می توان گفت که نسخه موبایلی آن شباهت زیادی به نسخه اصلی کامپیوتر دارد.

ویدیوی بازی Call of Duty Varzon Mobile

گیم پلی در Call of Duty Varzon Mobile

اکتیویژن در ماه مارس اعلام کرد که نسخه موبایلی Call of Duty Warzone در دست ساخت است و این بازی به صورت رایگان در اختیار گیمرهای موبایل قرار خواهد گرفت. این بازی معروف به Project Auora; در مراحل اولیه تولید است و در حال حاضر توسط گروه محدودی از بازیکنان در حال آزمایش است. این گام مهمی است تا بازی بین جنبه های مختلف آن تعادل برقرار کند و سپس لایه های گرافیکی روی آن بنشیند. انتظار می رود نسخه بتا در دسترس عموم قرار گیرد.

همچنین اکتیویژن به طور مداوم Call of Duty Mobile را با محتوای جدید به روز می کند و این بازی حالت Battle Royale را نیز دارد. به نظر می رسد پشتیبانی از این بازی ادامه داشته باشد و Call of Duty Warzone Mobile به کار با آن ادامه دهد. بازی جدید توسط استودیوی داخلی Solid State در حال ساخت است و استودیوهای Beenox و Digital Legends نیز در ساخت آن مشارکت دارند. اگرچه تاریخ انتشار بازی توسط Activision تایید نشده است. گزارش ها نشان می دهد که Call of Duty Warzone Mobile در اواخر سال 2022 راه اندازی خواهد شد.

علاوه بر نسخه موبایل Warzone، بازی دیگری از این سری برای رایانه شخصی در دست ساخت است. Warzone 2 توسط Infinity Ward در حال توسعه است و به تازگی تصاویری از نقشه و ویژگی های آن منتشر شده است.

منبع: VGC