منو سایت

بازی های Xbox Game Pass برای آگوست 2022 معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های Xbox Game Pass برای آگوست 2022 معرفی شدند

بازی های خدمات موج جدید مایکروسافت Xbox Game Pass اعلام کرد و در عین حال انصراف ده بازی بزرگ را تایید کرد. در میان بهترین بازی هایی که در این ماه در دسترس هستند، باید باشد Immortals Fenyx Rising در عین حال چندین بازی دیگر نیز در حین عرضه به این سرویس اضافه خواهد شد که خبر خوبی برای کاربران است.

کاربران Gamepass می توانند از Midnight Fight Express در 23 اوت (1 سپتامبر) لذت ببرند. این بازی در همان روز عرضه در دسترس خواهد بود و نیازی به خرید آن نخواهید داشت. بازی های Exapunks و Opus: Echo of Starsong نیز که در سومین روز شهریور ماه عرضه می شوند نیز از جمله عناوین جدید هستند. شما می توانید هر دو بازی را بدون خرید دانلود کنید و از داستان آنها لذت ببرید و همچنین به راحتی اچیومنت دریافت کنید.

در پایان ماه، ریمستر کماندو 3 در 30 آگوست منتشر می شود و سپس بازی Immortals Fenyx Rising فعال می شود و می توانید یکی از بهترین بازی های ماه را دریافت کنید. یکی از جالب ترین بازی های Xbox Game Pass در ماه های اخیر، Coffee Talk است که اثری تحسین شده و خلاقانه است. این بازی یک شبیه ساز باریستای خیالی است که از امروز برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی در دسترس است.

بازی Xbox Game Pass

بازی ها از Game Pass خارج می شوند

علاوه بر بازی های اعلام شده، 10 بازی بزرگ از سرویس Xbox Game Pass خارج می شوند. معروف ترین این بازی ها NBA 2K22 است که در زمان عرضه در سال گذشته اضافه شد. بازی Twelve Minutes و Hades و Two Point Hospital نیز عناوین خروج از Game Pass هستند. لیست کامل این بازی ها را در زیر مشاهده کنید. به نظر می‌رسد بازی‌های جدید کاملاً در حد بازی‌های خروجی نیستند و عناوین باکیفیت از سرویس خارج می‌شوند که به راحتی قابل تکمیل نیستند.

  1. نخبگان خطرناک
  2. هادس
  3. غبار
  4. NBA 2K22
  5. نشانه های ساکن
  6. روح افزا
  7. دوازده دقیقه
  8. بیمارستان دو نقطه
  9. آنچه از ادیت فینچ باقی مانده است
  10. Z جنگ جهانی

رویداد Gamescom 2022 در آستانه آغاز است و مایکروسافت از بازی های جدیدی برای سرویس Xbox Game Pass رونمایی خواهد کرد. بازی High on Life باید در کنفرانس این شرکت حضور داشته باشد و گزارشی کوتاه از بازی های جدید دریافت کنیم. نظر شما در مورد بازی های Xbox Game Pass اوت چیست؟

منبع: VGC