منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی های Pokemon Nintendo Switch تخفیف های زیادی در آمازون دریافت می کنند

بازی های Pokemon Nintendo Switch تخفیف های زیادی در آمازون دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های Pokemon Nintendo Switch تخفیف های زیادی در آمازون دریافت می کنند

اگر به تازگی با نینتندو سوییچ آشنا شده‌اید یا برخی از بازی‌های پوکمون منتشر شده در چند سال اخیر را از دست داده‌اید، اکنون فرصت دارید تا آنها را با قیمت‌های پایین در آمازون ببینید. الماس درخشان و مروارید درخشان و شمشیر و سپر پوکمون فروش هر کدام 40 دلار این‌ها نسخه‌های کاملاً جدید با تحویل رایگان Prime هستند، بنابراین تا چند روز دیگر بازی خواهید کرد. به ندرت می توان بازی های پوکمون را با قیمت 40 دلار مشاهده کرد – حتی در تعطیلات – بنابراین ممکن است این معاملات به سرعت به فروش برسند.

معامله Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl با توجه به بازسازی بازی های Gen 4 Pokemon که به تازگی در تعطیلات گذشته منتشر شد، بسیار قابل توجه است. اگرچه ما شاهد تخفیف‌های 10 دلاری در اینجا و آنجا بوده‌ایم، این اولین باری است که می‌توانیم نسخه‌های کاملاً جدید را با قیمت 40 دلار به یاد بیاوریم – اغلب پایین‌ترین قیمتی است که محصولات انحصاری Switch را در فروش می‌بینید.

در بررسی ما از Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl، بازسازی های دوست داشتنی 7/10 برنده شدند. برای طرفداران سفر سنتی پوکمون، بازسازی ها به طرز شگفت انگیزی نوستالژیک هستند. در همین حال، Pokemon Sword and Shield این فرنچایز را به روش‌های هیجان‌انگیزی با دنیایی که آزادی بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی خود ارائه می‌دهد، و همچنین عناصر سرویس زنده و کمپین‌های DLC که مربیان را وادار کرده است که برای ماجراجویی بیشتر به این کشور بازگردند، پیش برده است.

به لطف انتشار بازی Pokemon Legends: Arceus در چند ماه پیش و Pokemon Scarlet and Violet، جفت بعدی بازی‌های پایه پوکمون که نسل جدیدی را به این سری معرفی می‌کنند، امسال سال شلوغی برای Pokemon است. پیش‌سفارش‌های Pokemon Scarlet و Violet هم‌اکنون در دسترس هستند، و اگر به Arceus علاقه‌مند هستید، می‌توانید در حال حاضر ۱۰٪ در سفارش Walmart خود صرفه‌جویی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.