منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی های واقعیت مجازی 30 دلاری به ارزش 200 دلار را برای مدت زمان محدود دریافت کنید

بازی های واقعیت مجازی 30 دلاری به ارزش 200 دلار را برای مدت زمان محدود دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های واقعیت مجازی 30 دلاری به ارزش 200 دلار را برای مدت زمان محدود دریافت کنید

بازی های واقعیت مجازی 30 دلاری به ارزش 200 دلار را برای مدت زمان محدود دریافت کنید

اگر می‌خواهید مجموعه بازی‌های واقعیت مجازی خود را روی رایانه پر کنید، بازی Fanatical’s Ultimate VR Bundle 2 بهترین فرصت برای انجام این کار است. مانند بسیاری دیگر از معاملات Fanatical، شما بسته خود را با انتخاب حداکثر 10 بازی از لیست 15 بازی ایجاد می‌کنید. برخی از بازی‌های این بسته شامل شوترهای اول شخص Contractors و Overkill VR، بازی اکشن مخفیانه Republique VR و بازی‌های ریتمی مانند Dance هستند. Collider و Beat Blaster. در اینجا لیست کاملی برای انتخاب وجود دارد:

بسته 10 بازی فقط 30 دلار است، اما اگر می‌خواهید فقط چند بازی از مجموعه بخرید، می‌توانید آن را به شش بازی با 20 دلار، چهار بازی با 15 دلار، یا دو بازی با قیمت 9 دلار کاهش دهید. با توجه به اینکه بازی‌های موجود در بسته معمولاً هر کدام بین 10 تا 30 دلار قیمت دارند، این یک راه نسبتاً مقرون به صرفه برای آزمایش برخی از تجربیات جدید VR است.

با این حال، اگر 10 دلار یا بیشتر را برای یک سفارش خرج کنید، به فروش بهاره Fanatical’s Spin to Win نیز دسترسی رایگان خواهید داشت، جایی که می توانید یک چرخ جایزه را بچرخانید که شامل کوپن های تخفیف رایگان است. نسخه های کامپیوتری رایگان بازی هایی مانند Elden Ring، God of War، Warhammer: Vermintide و غیره. و حتی 250 دلار خرید کنید.

بازی Ultimate VR Bundle 2 Fanatical تا 29 مارس در دسترس است. تمام کلیدهای بسته را می توان از طریق Steam خریداری کرد، اما جزئیات محصول هر بازی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با هدفون های واقعیت مجازی خاص شما سازگار است. همچنین، تا زمانی که در Fanatical هستید، حتماً از فروش بهاره در مقیاس بزرگ خرده‌فروشی که شامل هزاران بازی با قیمت‌های تخفیف‌خورده است، دیدن کنید.