منو سایت

بازی های موبایل آینده Rainbow Six، Assassin’s Creed و The Division – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های موبایل آینده Rainbow Six، Assassin's Creed و The Division - گزارش

بازی های موبایل آینده Rainbow Six، Assassin's Creed و The Division - گزارش

بر اساس گزارش تام هندرسون برای Exputer، یوبی سافت در حال توسعه بازی موبایل Rainbow Six است. در این گزارش آمده است که این Rainbow Six Siege Mobile خواهد بود و ظاهراً توسط Ubisoft با همکاری WeGame Tencent در حال توسعه است. طبق گزارش ها، بازی های موبایلی مبتنی بر Assassin’s Creed و The Division نیز در دست ساخت هستند، اگرچه اطلاعات کمتری در مورد این شایعات در دست است.

وجود بازی Tencent با یوبی سافت تعجب آور نیست، زیرا Tencent در آخرین گزارش درآمد خود در این هفته اعلام کرد که در حال همکاری با Ubisoft بر روی تعدادی پروژه جدید است. انتظار می رود اولین آنها در سال 2023 شروع شود.

یک گزارش Exputer می گوید که بازی موبایل Rainbow Six Siege در تاریخ 6 آوریل رونمایی خواهد شد. GameSpot وقتی منتشر شد جزئیات بیشتری را گزارش خواهد کرد.

همانطور که Call of Duty، FIFA، Madden، Apex Legends و بسیاری دیگر انجام داده اند، Rainbow Six جدیدترین فرنچایز بزرگی است که به دستگاه های تلفن همراه منتقل می شود. جای تعجب نیست که تلفن همراه بزرگتر و سودآورتر از فضای کنسول / رایانه است. با نگاهی به آینده، Rockstar نسخه موبایل GTA: The Trilogy – The Definitive Edition را اواخر امسال منتشر می کند.

در این گزارش آمده است که تنسنت همچنین به یوبی‌سافت کمک می‌کند تا Assassin’s Creed و The Division را از طریق بازی‌های جدید خود به دستگاه‌های تلفن همراه بیاورد، پس از افشای عمومی Tencent مبنی بر همکاری با یوبی‌سافت بر روی عناوین متعدد در آینده. جزئیاتی در مورد این شایعات در دسترس نیست.

Rainbow Six Siege یکی از بزرگترین موفقیت های یوبی سافت در سال های اخیر است. پس از اولین بازی در سال 2015 با واکنش های متفاوت، این بازی در طول سال ها ثابت و چشمگیر بوده است و اکنون بیش از 70 میلیون بازیکن دارد. GameSpot در بررسی Rainbow Six Siege امتیاز کمیاب 10/10 را در این بازی کسب کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.