منو سایت

بازی های فرعی از سری The Witcher با نام های Sirius و Canis معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های فرعی از سری The Witcher با نام های Sirius و Canis معرفی شدند

طبق آخرین اخبار بازی، CD Projekt در توییتر اعلام کرد که علاوه بر سه گانه جدید Witcher، اسپین آف های سری The Witcher Sirius و Canis نیز منتشر خواهند شد.

شرکت سی دی پروجکت با انتشار توییت های مختلف و معرفی آثار آینده خود توانست نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند. این شرکت در ابتدا اعلام کرد که دنباله ای برای Cyberpunk 2077 ساخته خواهد شد.پس از این خبر CD Projekt به بازی جدید سری The Witcher و آغاز سه گانه جدید آن اشاره کرد. اکنون شرکت مذکور دو بازی فرعی از سری Witcher را در قالب توییت های جداگانه رونمایی کرده است.

بازی های جانبی از سری The Witcher

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط کمپانی سی دی پراجکت، اولین بازی جانبی سری The Witcher با نام Project Sirius شناخته می شود. این کار توسط استودیو The Molasses Flood انجام خواهد شد که بازی های Where the Water Tastes Like Wine و Drake Hollow را تولید کرده است.

پروژه سیریوس “نگاهی نوآورانه به جهان ویچر” است که “داستانی فراموش نشدنی را برای طرفداران فعلی و مخاطبان جدید مجموعه ویچر روایت خواهد کرد.” این بازی فرعی از مجموعه مذکور در حال حاضر با حمایت استودیو CD Projekt RED و تیمی متشکل از بیش از 60 سازنده بازی مراحل پیش تولید را سپری می کند.

با توجه به اینکه بازی قبلی The Molasses Flood، Where the Water Tastes Like Wine، مجموعه ای از داستان های متفاوت بود، می توان پیش بینی کرد که Sirius تنظیمات مشابهی خواهد داشت. بنابراین این اثر احتمالا اقتباسی از کتاب های شمشیر سرنوشت و آخرین آرزو خواهد بود. هر دو کتاب حاوی داستان‌های کوتاهی هستند که پیش از سری The Witcher هستند.

بازی های جانبی از سری The Witcher

Project Canis Majoris نام دیگری برای یک بازی جانبی از سری The Witcher است. این شغل یک بازی RPG جهان باز و داستان محور است که می توانید آن را به صورت تک نفره تجربه کنید. پروژه Canis Majoris توسط یک استودیوی پارتی crusty که شامل برخی از سازندگان سابق سری Witcher است، توسعه خواهد یافت. در حال حاضر مشخص نیست این اثر در چه مرحله ای از تولید است. همچنین هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار Project Canis Majoris نشده است.

نظر شما در مورد ایجاد اسپین آف های سریال The Witcher چیست؟ آیا از گسترش مجموعه ویچر استقبال می کنید؟ به نظر شما پروژه سیریوس و پروژه Canis Majoris در مقایسه با فرنچایز اصلی Witcher چگونه خواهند بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt