منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی های رایگان FIFA 22 در ماه می در سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های رایگان FIFA 22 در ماه می در سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های رایگان FIFA 22 در ماه می در سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

اگرچه تنها چند روز تا معرفی سرویس رایگان پلی استیشن پلاس باقی مانده است. عناوین این ماه همیشه توسط Deadlabs فاش شده است. کاربران این سرویس مشترک می توانند بازی فیفا 22 رایگان و رایگان آخرین نسخه بازی فوتبال الکترونیک آرتز را امتحان کنید. دو بازی دیگر در پیش است که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پارسی گیم و بر اساس آخرین اخبار بازی، فیفا 22 بازی رایگان پلی استیشن پلاس در اردیبهشت ماه خواهد داشت. این اولین بار است که یکی از بازی های فیفا توسط سرویس پلاس به صورت رایگان عرضه می شود. سونی به تازگی تغییراتی را در سرویس جدید پلی استیشن پلاس ارائه کرده و دسته بندی های مختلف با شرایط و قیمت های متفاوت به فروش می رسد. سونی وعده داده است که اکثر بازی های مهم در این سرویس حضور خواهند داشت.

از دیگر بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه می می توان به Tribes of Midgard اشاره کرد. این بازی که بخشی از لیست عناوین پشتیبانی کننده VRR برای پلی استیشن 5 می باشد در سال 2019 برای پلی استیشن و ویندوز منتشر شد و یکی از بهترین بازی های کمپانی Gearbox به حساب می آید که توسط Unreal Engine 4 ساخته شده است. این بازی وجود دارد. بسیاری از طرفداران، فضایی شبیه به طبیعت اسکاندیناوی و روند بقا را ارائه می دهند.

FIFA 22 پلی استیشن پلاس

بازی رایگان فیفا 22 برای پلی استیشن پلاس

یکی دیگر از بازی های رایگان این ماه Curse of the Dead Gods است. Roglaike سال گذشته برای کنسول‌ها و رایانه‌ها عرضه شد و به دلیل کمپین هیجان‌انگیز و بی‌نظیرش، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. کاربران پلی استیشن 4 می توانند این بازی را به صورت رایگان امتحان کنند. بدون شک FIFA 22 مهم ترین بازی رایگان ماه است که هم برای کاربران پلی استیشن 4 و هم برای پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهد گرفت.کاربران PS5 می توانند نسخه نسل بعدی آن را دریافت کنند که شامل ویژگی های جدید است.

بازی‌های رایگان ماه آوریل PlayStation Plus همچنان در دسترس و قابل دانلود هستند. از جمله این بازی ها می توان به Slay of the Spire و Hood: Outlaws & Legends اشاره کرد. سونی به ارائه بازی‌های رایگان به کاربران این سرویس و تغییراتی که در اواخر ژوئن باید انجام شود، ادامه خواهد داد. این روی این روند تاثیری نخواهد داشت. تقسیم بندی اشتراک این سرویس به سه دسته پایه، اضافی و پریمیوم باعث شد تا فرصت های بیشتری در اختیار مشترکین قرار گیرد.

قیمت سرویس پلی استیشن پلاس از ماه آینده افزایش می یابد. اما قیمت اصلی اشتراک ثابت باقی می ماند. منتظر دریافت FIFA 22 در هفته آینده از پلی استیشن هستیم.

منبع: VGC