منو سایت

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در اکتبر 2022 معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در اکتبر 2022 معرفی شدند

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی در اکتبر 2022 بازی های رایگانی را برای پلی استیشن پلاس معرفی کرده است که به این ترتیب می توانید سه اثر از جمله Injustice 2 را به صورت رایگان به حساب کاربری خود اضافه و تجربه کنید.

PS Plus یک سرویس اشتراک در پلتفرم پلی استیشن است که در سه سطح با ویژگی های مختلف ارائه می شود. با خرید اشتراک در هر یک از سطوح، مواردی مانند امکان تجربه آنلاین آثار و تخفیف های انحصاری را دریافت می کنید. یکی از مهمترین جنبه های سرویس پلی استیشن پلاس، بازی های رایگان ماهانه است. با نزدیک شدن به شروع ماه اکتبر، سونی بازی های رایگان این ماه پلی استیشن پلاس را معرفی کرد.

بر این اساس، مشترکین پلی استیشن پلاس می توانند در ماه آینده به سه بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. اولین بازی رایگان ماه اکتبر Hot Wheels Unleashed است. این محصول شرکت Milestone یک شغل مسابقه ای متمرکز بر اسباب بازی های Hot Wheels می باشد که در آن می توانید مسابقات مختلفی را به صورت تک نفره و چند نفره تجربه کنید.

علاوه بر Hot Wheels Unleashed، مشترکین پلی استیشن می توانند در ماه اکتبر به Injustice 2 نیز دسترسی داشته باشند. این اثر که یکی از بهترین بازی های مبارزه ای محسوب می شود، دارای طیف وسیعی از شخصیت های DC است. بنابراین، همراه با دنبال کردن یک داستان حماسی، می توانید نبرد با قهرمانانی مانند بتمن، هارلی کوین، سوپرمن و جوکر را تجربه کنید.

بازی رایگان Injustice 2 برای playstation plus

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در هر سه سطح موجود است

آخرین بازی رایگان ماه از سرویس پلی استیشن پلاس Superhot است. این شوتر اول شخص دارای مکانیک های خلاقانه ای است که تجربه ای متفاوت از کارهای معمولی را در اختیار شما قرار می دهد. این مکانیک زمان توقف پخش کننده را کاهش می دهد. وقتی در حال حرکت هستید، همه چیز فقط با سرعت عادی اتفاق می افتد. بازی Superhot توانست نظر مثبت منتقدان را به دنبال داشته باشد و مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت.

مشترکین هر سه سطح خدمات پلی استیشن پلاس، Essential، Extra و Premium، می توانند بازی های لیست شده را از 4 تا 31 اکتبر (12 اکتبر تا 9 نوامبر) به حساب کاربری خود اضافه و امتحان کنند. یعنی فقط تا 3 اکتبر فرصت دارید بازی‌های رایگان سپتامبر را اضافه کنید. این بازی ها عبارتند از: Granblue Fantasy Versus، Need for Speed ​​Heat و TOEM. سونی اعلام کرده است که به زودی لیست بازی های جدید برای رده های Extra و Premium منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در اکتبر 2022 چیست؟ آیا آنها توجه شما را جلب کردند؟ برای دیدن کدام بازی به سرویس گفته شده بیشتر هیجان زده هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt