منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی های جدیدی برای سرویس آنلاین نینتندو سوییچ معرفی شده است

بازی های جدیدی برای سرویس آنلاین نینتندو سوییچ معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی های جدیدی برای سرویس آنلاین نینتندو سوییچ معرفی شده است

بر اساس آخرین اخبار بازی، دارندگان نینتندو سوییچ که مشترک سرویس آنلاین نینتندو سوییچ هستند، با ارتقای آن می توانند سه بازی جدید از کنسول های NES و Super NES را تجربه کنند.

به گفته نینتندو، آن دسته از کاربران Nintendo Switch که مشترک سرویس Nintendo Switch Online هستند، می توانند Pinball، Rival Turf و Congo’s Caper را تجربه کنند. Pinball مربوط به روزهای اولیه کنسول NES است. در این دوره، بازی‌های ویدیویی که از سرگرمی‌های مختلف اقتباس شده بودند، بدون هیچ بخش اضافی به نام همان بازی نام‌گذاری شدند. به عنوان مثال می توان به گلف و تنیس اشاره کرد.

Rival Turf یک بازی محبوب Beat’em up است که در سال 1992 بر روی کنسول Super NES منتشر شد. این بازی که بخشی از سری Rushing Beat است، شباهت زیادی به سری Final Fight دارد. Congo’s Caper یک بازی ساید اسکرول است که توسط Data East ساخته شده و در سال 1992 و 1993 بر روی کنسول Super NES منتشر شده است. در این بازی یک شخصیت نیمه انسان، نیمه میمون به نام کنگو وجود دارد که باید معشوقه خود را از چنگال شیطان نجات دهد. .

کنسول نینتندو سوییچ آنلاین نینتندو سوییچ

کار جدید نینتندو سوییچ را به صورت آنلاین تجربه کنید، بدون نیاز به دانلود جداگانه

مثل همیشه، نیازی نیست هیچ یک از بازی های Pinball، Rival Turf و Congo’s Caper را جداگانه دانلود کنید. در عوض، این بازی ها در قالب به روز رسانی برای هر یک از برنامه های NES و Super NES در دسترس هستند. این برنامه ها حاوی مجموعه ای از افکت های مختلف هستند که می توانید در کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنید. دارندگان نینتندو سوییچ می‌توانند اشتراک گران‌تری را برای سرویس آنلاین نینتندو سوییچ با هزینه اضافی خریداری کنند. این به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از بازی های جنسیس و N64 را می دهد. تاکنون اثر جدیدی به این شکل منتشر نشده است.

سرویس Nintendo Switch Online علاوه بر امکان تجربه بازی های کنسول آنلاین نینتندو سوییچ و دسترسی به مجموعه ای از بازی های کلاسیک، مزایای دیگری نیز دارد. نسخه دمو بازی Mario Strikers: Battle League به تازگی در قالب این سرویس معرفی شده است که از طریق آن می توانید قسمت آموزشی این کار را تجربه کنید. اگر اشتراک آزمایشی سرویس آنلاین Nintendo Switch دارید، همچنان می توانید نسخه ی نمایشی Mario Strikers را تجربه کنید.

نظر شما در مورد بازی های آنلاین جدید نینتندو سوییچ چیست؟ آیا آنها توجه شما را جلب کردند؟ آیا تا به حال از سرویس Nintendo Switch Online استفاده کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot