منو سایت

بازی نقش آفرینی WWE در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی نقش آفرینی WWE در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استفانی مک ماهون، مدیر ارشد WWE اعلام کرده است که در حال ساخت یک اقتباس نقش آفرینی از مسابقات کشتی کج این برند است. بدیهی است که بازی نقش آفرینی WWE برای گوشی های موبایل منتشر خواهد شد.

برند دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در زمینه بازی های ویدیویی فراز و نشیب هایی دارد. پس از انتشار چندین بازی بد، بازی های سری WWE 2K به مدت یک سال عرضه نشدند و نسخه سالانه این سری در حدود 20 سال به پایان رسید. نتیجه تصمیم 2K ​​راه اندازی WWE 2K22 در سال جاری بود که موفقیت چشمگیری در جلب توجه بازیکنان و منتقدان بود. این کار به تجربه ای ارزشمند برای طرفداران مبارزه با پیشرفت های مختلف و پیشرفت های متعدد تبدیل شده است. حالا خبرهایی مبنی بر معرفی بازی دیگری از برند WWE منتشر شده است.

طبق گزارشات، ظاهرا یک بازی نقش آفرینی بر اساس برند WWE در دست ساخت است. در جلسه اخیر صورت های مالی WWE، استفانی مک ماهون، که به عنوان مدیر عامل این برند شناخته می شود، گفت که به لطف یک قرارداد جدید، بازی نقش آفرینی WWE در حال ساخت است.

وی گفت: ما همچنان شاهد عملکرد موفق بازی های موبایل منتشر شده توسط 2K و Scopely، یعنی WWE SuperCard و WWE Champions هستیم. ما اخیرا قرارداد جدیدی را امضا کردیم که به برند WWE اجازه ورود به فضای RPG را می دهد. به زودی این بازی را ارائه خواهیم کرد.

مبارزه دبلیو دبلیو ای

WWE 2K22 آخرین اقتباس از مسابقات قهرمانی کشتی WWE است

به گفته Stephanie McMahon، به نظر می رسد 2K دوباره با WWE همکاری می کند تا یک بازی نقش آفرینی WWE ایجاد کند. همچنین از اظهارات مدیرعامل برند دبلیو دبلیو ای مشخص است که این اثر برای موبایل منتشر خواهد شد. پس از تصمیم دبلیو دبلیو ای، انتظار می رود اولین بازی RPG اقتباسی مسابقات دبلیو دبلیو ای در هفته های آینده معرفی شود. بی شک علاقه مندان به این مسابقه و برند WWE امیدوارند اثر معرفی شده یک بازی موبایل نباشد، بلکه یک اثر نقش آفرینی تمام عیار برای کامپیوتر و کنسول های خانگی باشد.

WrestleQuest بازی دیگری است که بر مبارزه تمرکز دارد. استودیوی مگا گربه در این اثر سبک نقش آفرینی را با مسابقات کشتی ادغام می کند که اجرای آن نوید یک تجربه هیجان انگیز را می دهد.

نظر شما در مورد ایجاد یک بازی نقش آفرینی WWE چیست؟ آیا با گنجاندن بازی های کشتی کج در سبک های دیگر از جمله RPG موافق هستید؟ به نظر شما در صورت عرضه بر روی کامپیوتر و کنسول های خانگی می تواند با WWE 2K22 رقابت کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt