منو سایت

بازی موبایل Warcraft به نام Arclight Rumble معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی موبایل Warcraft به نام Arclight Rumble معرفی شد

در بهمن ماه سال جاری، اکتیویژن بلیزارد از ساخت بازی موبایل Warcraft خبر داد و متوجه شدیم که این سری محبوب مانند Diablo با گوشی های موبایل تداخل دارد. پس از معرفی بازی موبایل Warcraft اعلام شد; بلیزارد رسما از این بازی رونمایی کرد. این محصول جدید در ژانر «برج دفاعی» یا دفاع از برج قرار دارد و قرار است نام گرفته شود آرکلایت رامبل منتشر شده برای اندروید و iOS.

به گزارش پارسی گیم، Arclight Rumble ترکیبی از ژانرهای استراتژی برج و دفاع است و بازیکنان باید از بین پنج نژاد بازی مختلف از جمله Alliance، Horde، Beast، Blackrock و Undead یکی را انتخاب کنند. یکی را انتخاب کن. هر کدام از این نژادها دارای توانایی ها و نیروهای ویژه ای هستند که به بازیکن در دفاع کمک خواهند کرد. با انتخاب رهبر یکی از این مسابقات، گیم پلی بازی شروع می شود که تفاوت اساسی با Warcraft دارد.

اهداف هر دست در بازی به کارتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. بلیزارد قول داده بود که 70 کارت مختلف را زمانی که Arclight Rumble عرضه کرد اضافه کند. هر کدام از این کارت ها طراحی منحصر به فردی دارند تا بازیکن را به روشی جدید به چالش بکشد. در نهایت حالت های مختلف نبرد مانند مسابقه با غول های آخر گنجانده شده است تا بازیکنان از روند تکراری خسته نشوند.

Arclight Rumble Warcraft Mobile

بازی Arclight Rumble Mobile Warcraft

گیم پلی بازی به گونه ای است که برای جلوگیری از حمله دشمن باید نیروهای خود را که شامل سربازانی با ویژگی های مختلف می شود در نقشه و مکان های مخصوص قرار دهید. بازیکن می تواند طلا و آیتم های روی نقشه را جمع آوری کند، سربازان بیشتری را به میدان نبرد بفرستد و از قلعه خود دفاع کند. ابتدا شما فقط تعداد محدودی سرباز دارید و سپس این تعداد بسته به مقدار طلایی که دارید افزایش می یابد.

بازی موبایل Warcraft از حالت های مختلفی مانند PvE، Dungeon، PvP و Co-op پشتیبانی می کند. بلیزارد وعده داده است که یک سیاهچال جدید به صورت هفتگی اضافه خواهد کرد و پشتیبانی از بازی تا سال ها ادامه خواهد داشت. سازندگان در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد ماهیت بازی منتشر نکرده اند و انتظار می رود نسخه آزمایشی بازی برای تعداد محدودی از کشورها منتشر شود. اطلاعات بیشتری به ما بدهید

Warcraft Arclight Rumble ادامه اکتیویژن بلیزارد در دنیای بازی های موبایلی است و این شرکت امیدوار است که کسب و کار آنها در این زمینه سود بیشتری داشته باشد. شکایت اکتیویژن بلیزارد همچنان در جریان است و تیم مدیریت از سهامداران خواسته است که به حساب های شرکت رای منفی دهند تا بتوانند مشکل را به صورت داخلی حل کنند. پرونده خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت همچنان ادامه دارد و سهامداران به فروش اکتیویژن رای مثبت دادند.

منبع: EuroGamer