منو سایت

بازی مرد آهنی Electronic Arts در مراحل اولیه تولید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی مرد آهنی Electronic Arts در مراحل اولیه تولید است

هفته گذشته شایعاتی در مورد توسعه بازی Iron Man توسط Electronic Arts منتشر شد و این بازی ساز آمریکایی در حال تبلیغ دو پروژه از دنیای مارول است. یکی از این پروژه ها بازی Black Panther است که به صورت open world در حال ساخت است. بعد از اینکه جف گراب شایعه ساخت بازی مرد آهنی را مطرح کرد و تام هندرسون در مورد آن اظهار نظر کرد. نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران XboxEra، جزئیات بیشتری در مورد این پروژه به اشتراک گذاشت.

نیک بیکر در مورد محتوای بازی و روند آن چیزی نگفت. اما تایید کرد که پروژه مخفی EA با همکاری مارول، بازی مرد آهنی است. وی در این خصوص گفت: بله، مای آیرون همان بازی ای است که قبلاً شنیده بودم. قبل از اینکه نام بازی را پیدا کنم، به جف گراب اعلام کردم مبنی بر اینکه EA روی یک بازی مرد آهنی کار می کند. تام هندرسون نیز شایعه مشابهی را شنید. اما او چندان در این مورد مطمئن نبود.»

بیکر اضافه کرد که Iron Man هنوز در مراحل اولیه توسعه است و صحبت در مورد بازی “خیلی خیلی زود” است. او در ادامه افزود: دلیل اینکه من هرگز نام بازی را ذکر نکردم این است که هنوز برای صحبت در مورد بازی زود است. آنقدر زود که این بازی حتی ممکن است ساخته نشود و بازی در این مرحله است. هیچ کس به اندازه من در مورد چشم انداز یک بازی مرد آهنی هیجان زده نیست. اما سعی می کنم زیاد هیجان زده نشوم. منابع من می گویند که بازی در مراحل اولیه است و ممکن است هرگز ساخته نشود.

بازی مرد آهنی EA

بازی مرد آهنی توسط Electronic Arts

طبق گفته ها، ساخت بازی Iron Man در مرحله ایده و تحقیق است و ممکن است بعد از مدتی EA به این نتیجه برسد که ساخت این بازی برای آنها سودی ندارد و در نهایت پروژه را لغو کند. . این اتفاق در بازی های مختلف می افتد. یوبی سافت به تازگی دو بازی را لغو کرد که هر دو سه سال در حال توسعه بودند. با توجه به انتشار Anthem، ساخت یک بازی مرد آهنی توسط Electronic Arts چندان عجیب نخواهد بود.

در مورد پروژه تولید بازی Black Panther نیز باید گفت که این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. این بازی در استودیوی جدید EA در سیاتل در حال توسعه است و کوین استیونز که روی بازی Shadow of War کار کرده است، مدیریت استودیو را بر عهده دارد. لازم به ذکر است که بازی جدید آنها پس از مرگ پلنگ سیاه روایت می شود و بازیکنان باید به شخصیت جدیدی تبدیل شوند و در نتیجه شاهد شخصیت متفاوتی خواهیم بود.

منبع: GamingBolt